Forum Rozmowy (nie)kontrolowane Polityka Czemu narkotyki i broń sa nielegalne?

Czemu narkotyki i broń sa nielegalne?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 61 total)
 • Author
  Posts
 • #7359

  Narkotyki - Nie istnieje argument dla któreog miały by byc one nielgalne. To ze ktos sobie niszczy zycie to jego sprawa. Po narkotykach nie zagrażałby innym bardziej niz po alkoholuBroń -1. W krajach gdzie broń jest nielegalna jest wiecej napadó z bronią2. 99% osób kupujacych bron nie kpuje jej by kogos zabić. 3. Jesli chciałbym kogos zabic to znalazlbym bron na czarnym rynku lub użył siekiery itp..4. Tam gdzie bron jest legalna jest mniejsze przestepczosc5. Jeśli w poniedziałek 2 meneli kupi broń, we wtorek sie pozabijaja to w środe bedzie spokój...

  Dalek
  Participant
  #111818

  Po narkotykach nie zagrażałby innym bardziej niz po alkoholu

  Poproszę o dowód.

  W krajach gdzie broń jest nielegalna jest wiecej napadó z bronią

  Poproszę o dowód.

  Tam gdzie bron jest legalna jest mniejsze przestepczosc

  Poproszę o dowód.

  Jeśli w poniedziałek 2 meneli kupi broń, we wtorek sie pozabijaja to w środe bedzie spokój...

  A jak menel zabije kapitalistę to co będzie?

  Match
  Participant
  #111819

  Poproszę o dowód

  Dzieła zebrane Krula, tom szósty, strony 521-836.

  Dalek
  Participant
  #111821

  Poproszę o dowód

  Dzieła zebrane Krula, tom szósty, strony 521-836.

  a jest ebook?

  Match
  Participant
  #111827

  Niestety, tylko rękopisy stworzone niewidzialną knagą rynku.

  Barusz
  Participant
  #111828

  Ja tu się zgadzam z JKMem. Chcacemu nie dzieje się krzywda. Chcesz zniszczyć sobie życie dragami - ćpaj. Tak samo jestem np. za legalizacją ustawek kiboli, byle daleko od normalsów. Chcecie się po wybijać - wybijajcie się.Uprzedzając - tak, jestem też za prywatyzacją Ochrony Zdrowia. Niech bulą z własnych kieszeni.

  Dalek
  Participant
  #111829

  Tylko widzisz Barusz, to się może sprawdzić tylko w wypadku ustawek (przy jakże wątpliwym założeniu, że tylko do zabawy w swoim towarzystwie się ograniczą).Heroinista na głodzie na prawdę będzie miał w dupie kim jesteś jak będzie Cię napadał. Tak samo gość, który lata z nożem po psychodelikach i widzi nie wiadomo co.

  Barusz
  Participant
  #111830

  Ustawki oczywiście odizolowne, jak już pisałem. Już są odizolowane przecież. Zgłaszacie to policji, ona osłania.Zostaje problem heroinisty. Jakoś teraz bezdomni nie napadają. Ani ćpuni. A jak ktoś się zdarzy - od tego jest policja i straż miejska. I łatwiejszy dostęp do broni, połączony z rozszerzeniem obrony koniecznej.

  #111831

  "Poproszę o dowód."W USA wiekszośc ataków na innych jest po alkoholu. Osoby po narkotykach rzadko atakuja innych.. Predzej sieibe nazwzajem"Poproszę o dowód."Sprawdź statystyki - Ja to słyszałem w jakiejs telewizji. Tak czy siak niejednokrotnie to powtarzano w internecie i wypowiadali sie o tym jacys policjanci wiec to raczej prawda."Poproszę o dowód."Najwieksza przestepczośc jest w nowym yorku. Czy w jakims stanie w USA jest wieksza? NIe bo kazdy boi sie zaatakowac kogos kiedy moze go bez problemu zabic"A jak menel zabije kapitalistę to co będzie?"Obóz pracy albo kula w łeb"Heroinista na głodzie na prawdę będzie miał w dupie kim jesteś jak będzie Cię napadał."Kary beda zbyt surowe by ktos o zdrowych mysłach tak sie urzadził

  Barusz
  Participant
  #111832

  Heroinista akurat z definicji nie jest kimś o zdrowych zmyslach...

  Match
  Participant
  #111849

  W USA wiekszośc ataków na innych jest po alkoholu. Osoby po narkotykach rzadko atakuja innych.. Predzej sieibe nazwzajem

  Ciekawe mieszanie skutków z przyczyną, oczywiście alkohol jest przyczyną większej ilości przestępstw, ale wynika to z jego dostępności i popularności. Z badań dla USA w populacji 12+ alkohol w ostatnim miesiącu spożywało 52%, jakiekolwiek nielegalne substancje 8,7% (dane za CDC)

  Sprawdź statystyki - Ja to słyszałem w jakiejs telewizji. Tak czy siak niejednokrotnie to powtarzano w internecie i wypowiadali sie o tym jacys policjanci wiec to raczej prawda.

  Poproszę te statystyki, argumentowanie na podstawie jakiejś telewizji i jakichś policjantów jest co najmniej niepoważne.

  Najwieksza przestepczośc jest w nowym yorku. Czy w jakims stanie w USA jest wieksza? NIe bo kazdy boi sie zaatakowac kogos kiedy moze go bez problemu zabic

  Ponownie poproszę statystyki, co masz na myśli pisząc przestępczość? Statystyki FBI zdają się nie podpierać tego poglądu (http://www.fbi.gov/about-us/cjis/ucr/crime-in-the-u.s/2011), można raczej z nich wysnuć wniosek, że korelacja między posiadaniem broni a przestępstwami (napady, gwałty, rabunki) nie istnieje, w zachowaniach społecznych raczej nie da się wyizolować jednego czynnika.

  BTW. Nowy Jork ma najniższe wskaźniki przestępczości spośród dużych miast w USA per capita, nie ma go nawet w górnej połowie tego typu rankingów 😀

  "Heroinista na głodzie na prawdę będzie miał w dupie kim jesteś jak będzie Cię napadał."

  Kary beda zbyt surowe by ktos o zdrowych mysłach tak sie urzadził

  >heroinista

  >zdrowe zmysły

  WAT

  #111854

  http://www.onr.h2.pl/index.php?option=com_...=47:spoeczestwo - Tutaj masz opisane

  "Ponownie poproszę statystyki, co masz na myśli pisząc przestępczość? Statystyki FBI zdają się nie podpierać tego poglądu (http://www.fbi.gov/about-us/cjis/ucr/crime-in-the-u.s/2011), można raczej z nich wysnuć wniosek, że korelacja między posiadaniem broni a przestępstwami (napady, gwałty, rabunki) nie istnieje, w zachowaniach społecznych raczej nie da się wyizolować jednego czynnika.

  BTW. Nowy Jork ma najniższe wskaźniki przestępczości spośród dużych miast w USA per capita, nie ma go nawet w górnej połowie tego typu rankingów"

  W wiekszośc stanów broń jest legalna... Zreszta obama nie chce by broń byla legalna.. sam fakt że tacy ludzie jak tusk, obama, hitler nie chcieli legalizacji broni jest duzym argumentem. Skoro komuniści jak obama i stalin, faszysta jak hitler i idiota jak Tusk nie chcą by bron była legalna to cos oznacza.

  W stanach gdzie bron jest legalna przestepce mozna zastrzelic a w nowym yorku to niemozliwe.. Zreszta to by bron była nielegalna jest bezsensu biorac pod uwage to ze ktos kto chce ja miec i tak ja zdobedzie.

  ">heroinista

  >zdrowe zmysły

  WAT"

  No dobra dobra - Jak popełni przestepstwo to pójdzie do obozu pracy (obozy pracy to najlepszy pomysł. Wiezienia to głupota bo tam nic nie robia) i tam nie bedzie miał narkotyków. A jak jaim cudem dostanie to dostanie tez kare chłosty i tyle.. Wyjdzie po 30 latach i nie bedzie cpal

  Match
  Participant
  #111859

  http://www.onr.h2.pl/index.php?option=com_...=47:spoeczestwo - Tutaj masz opisane

  Taki artykulik każdy może wysmarować, nie ma jakiechkolwiek referencji, poproszę dane, ze swojej strony podałem CDC i FBI.

  W stanach gdzie bron jest legalna przestepce mozna zastrzelic a w nowym yorku to niemozliwe.. Zreszta to by bron była nielegalna jest bezsensu biorac pod uwage to ze ktos kto chce ja miec i tak ja zdobedzie.

  Wydawało mi się, że rzekomą wysoką przestępczość w Nowym Jorku, jak również niemożność wyizolowania jednego czynnika kryminogennego mamy już za sobą, nieumiejętność czytania ze zrozumieniem zdaje się stawać plagą we współczesnych gimbazjach.

  sam fakt że tacy ludzie jak tusk, obama, hitler nie chcieli legalizacji broni jest duzym argumentem

  Pierwszy Godwin w historii forum, Boże, jakie to piękne.

  Barusz
  Participant
  #111863

  Ja się zgadzam, że to bzdura. Dobrze pracuję - zostaję, mam urlopy, porządne wynagrodzenie itd., źle - wypadam. Co w tym dziwnego?

  Nie pierwszy 😛 Warto sobie przypomnieć:

  http://www.trek.pl/forum/index.php?s=&...st&p=127686

  #111869

  FBI itp to służby Amerykańskie - One kłamia a Amerykanie jako najgłupsi ludzie swiata nie sa wiarygodni.FBI itp to służby Amerykańskie - One kłamia a Amerykanie jako najgłupsi ludzie swiata nie sa wiarygodni.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 61 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram