Crafting

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • T'Pul@John_Sisko_34
    Participant
    #6216

    Witam,Chciałbym mocniej podziałać w stacji Memory. Zdobyłem 3 ord w eksploracji i brkuje mi Mineral Sample, Alien Artefact i Unknown Alloy. Czy jest możliwość zdobyci na tym poziomie tych skladników ? Lub czy można je zdobyć w alterntywny sposób ? Będę wdzięczny za podpowiedź bardziej doświdczonych graczy.

    Melnikor
    Participant
    #97739

    Możesz spróbować kupić na exchange lub po prostu polatać po sektorach eksploracyjnych w których one leciały. Mineral Sample bodajże w sektorze zaraz na lewo od Sol.

    infernoav
    Participant
    #103569

    a jest gdzies opis jakie probki sa w jakich sektorach???

    Jamjumetley
    Participant
    #103570

    Na Star Trek Online Wiki - Data Sample. Polecam śledzić rozpiskę w grze, bo zdaje się od 15:00 przez godzinę sektory pełne są najprzeróżniejszych anomalii. Dziś pierwszy raz się załapałem na ten event i trochę zapełniłem magazyn 😉

    infernoav
    Participant
    #103582

    chodzi mi o cos z unreplicated (zwykle i niezwykle gdzie mozna tego szukac) mam juz 1700pkt craftingu i mam ochote cos porobic)

    Zarathos
    Participant
    #103583

    Unreplicated kupuje się za dilithium u takiego gostka na MA. Stoi koło konsol bankowych w głównej sali. Normalne kosztują 10 dili za sztukę, nienormalne 😉 1000 za sztukę. Crafting to diablo czasochłonne zajęcie - farmujesz i cząsteczki i dilit. Na dodatek poza najniższymi poziomami nic ciekawego nie oferuje. Najlepszych rzeczy nie da się zrobić - trzeba grindować punkty w STFach.

    infernoav
    Participant
    #103590

    mam 1600 pkt a w zasadzie 1700pkt wiec moge robic very rar z X lvl-u a wlasnie jest jakas mozliwosc by robbic z XII?

    Silver Phoenix
    Participant
    #103593

    Unreplicated kupuje się za dilithium u takiego gostka na MA.

    Albo na Exchange za EC.

    Normalne kosztują 10 dili za sztukę, nienormalne 1000 za sztukę.

    Albo 4 000 EC za zwykłe i coś około 100 tys. EC za niezwykłe.

    Ostatnio dobierałem sobie wieżyczki polaronowe - taniej wyjdzie kupić gotowe. Nawet purpurowe.

    Zarathos
    Participant
    #103594

    Nie, można robić tylko do Mk XI purple, a i to nie wszystko jest dostępne przez crafting. Ja sobie robię w zasadzie tylko uzbrojenie (wychodzi taniej nawet wliczając dilit - przy grze w PvP i tak nie nadążam z rafinacją). Całą resztę bardziej opłaci się kupić. Szczególnie, jak ktoś nie ma purpurowych klapek na oczach. Różnice między XI blue i purple są niewielkie. Mk XII blue jest lepsze albo równe, a przy tym często dużo tańsze. Komplet deflektor/silniki/osłony (wszystko Mk XII blue) kupiłem za 160 000 EC, a ze sprzedaży starych Mk X purple dostałem u kupców 120 000 więc w sumie komplet niezłego sprzętu kosztował ledwo 40 000. Crafting, a raczej doświadczenie mogą być przydatne jak Cryptic zmieni kolejny raz crafting. Zapowiada to od jakiegoś czasu więc się może doczekamy.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram