Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Coraz więcej wieści o Transformers 3

Coraz więcej wieści o Transformers 3

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • Piotr
    Keymaster
    #5584

    Ruszyły prace nad trzecią częścią opowieści o przybyszach z Cybertronu. I choć trudno uwierzyć, że kolejny film będzie bardziej ambitny od poprzedniego, na pewno znów zobaczymy sporo akcji i efektów. A jak się okazuje, również znanych aktorów.

    [more]Jak donosi SCI FI Wire, w Transformers 3 wystąpią bardzo znane - tak z kina, jak i telewizji - gwiazdy. w towarzystwie wielkich robotów mają pojawić się John Malkovich, Frances McDormand i Patrick Dempsey. Również znany i lubiany przez fanów sci-fi Alan Tudyk (Firefly, Dollhouse) ma dołączyć do obsady.

    Wiemy też, że trwają prace nad modelami robotów - nie tylko tych nowych. Scott Benza, człowiek nadzorujący animacje komputerowe w Industrial Light & Magic poinformował, że znani bohaterowie, Optimus Prime i Bumblebee otrzymają nieco odświeżony wygląd.

    Sam Michael Bay natomiast zapowiedział, że poza sławnymi twarzami w filmie ujrzymy kolejny znany samochód. Jeden z Autobotów będzie poruszał się pod postacią Ferrari 458 Italia.

    Dołączona grafika

    Dołączona grafika

    Szczegóły dotyczące fabuły filmu jak i jego tytuł nie są jeszcze znane.[/more]

    Slawek
    Moderator
    #89284

    Not sure if want.

    Piotr
    Keymaster
    #89289

    I tak obejrzysz. ;>

    Slawek
    Moderator
    #89294

    Tja... I będę miał wyrzuty sumienia, że przyczyniłem się do sukcesu kasowego kolejnego crapu.

    I. Thorne
    Participant
    #89299

    Mi dwójki nie chciało mi sie oglądać, nawet na YouTube.

    Eviva
    Participant
    #89303

    Mi dwójki nie chciało mi sie oglądać, nawet na YouTube.

    O ile wiem z tak zwanych wiarygodnych źródeł, absolutnie nic nie straciłeś.

    Bartas
    Participant
    #89306

    A mi się nawet podobało. Czysta rozrywka. Obejrzeć tylko to po to żeby się rozerwać raz na jakiś czas można 😉

    I. Thorne
    Participant
    #89307

    Zabiło mnie to, że 2 miała być zemsta tych złych, a jakoś mszczenie dośc kiepsko im szło.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram