Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Borg znów atakuje - póki co Tribbla

Borg znów atakuje - póki co Tribbla

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #6483

  Ostatnia aktualizacja serwera testowego Tribble wprowadziła długo wyczekiwaną inwazję naziemną Borg. Jest to jedna gigantyczna mapa na planecie Defera, podzielona na kilka mniejszych lokacji, zawierająca szereg misji przeznaczonych zarówno dla pojedynczego gracza, jak i dla drużyn kilkuosobowych. Ich wykonanie przełoży się na zupełnie nowy zestaw nagród, pomocnych w walce z Borg.

  W akcji wziąć udział mogą zarówno osoby grające po stronie Federacji, jak i Klingońskiej. Poziom graczy zostanie odpowiednio przeskalowany do rangi Rear Admiral/Brigadier General, podobnie jak ma to miejsce w przypadku wypuszczonej niedawno inwazji kosmicznej. Zadania nie są ciągłe - event na Tribblu rozgrywać się będzie co cztery godziny i trwać będzie przez dwie godziny. Ostateczna wersja, która trafi na Holodek będzie nieco bardziej sporadyczna, a wszelkie szczegóły będzie można znaleźć w kalendarzu wydarzeń. W chwili gdy event nie jest aktywny gracze wciąż będą mogli odwiedzić wszystkie lokacje na planecie Defera, skorzystać z ofert kupców i możliwości craftingu.

  Event ten najprawdopodobniej trafi na Holodek w grudniu, razem z resztą obecnej zawartości Tribbla.

  Źródło: Path to F2P Dev Blog #22

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram