Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Zwiastun Infinte Space

Zwiastun Infinte Space

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #5303

  Rzadko kiedy w naszym serwisie pojawiają się wiadomości dotyczące tworów produkcji japońskiej. Tym razem jednak warto rzucić okiem na interesująco się zapowiadającą grę na konsolę Nintendo DS, której klimat i system rozgrywki mają szanse przypodobać się nie tylko miłośnikom klimatów mangi i anime.

  [more]Infinite Space to gra z gatunku jRPG, której historia luźno bazuje na powieści Childhood's End autorstwa Arthura C. Clarke'a. Wcielając się w postać młodego kapitana gracz będzie mógł stworzyć swój własny okręt bazując na ponad 150 modelach, przydzielić odpowiednią załogę, a następnie przystąpić do eksploracji dwóch galaktyk, pchając przy tym do przodu fabułę skupiającą się na roli ludzkości we wszechświecie.

  W Japonii Infinite Space został wydany już prawie rok temu, ciesząc się przy tym bardzo pozytywną opinią (recenzenci magazynu Famitsu przyznali grze noty 9/9/8/8, czyli w sumie 34/40). Dziś natomiast w Internecie pojawił się nowy zwiastun angielskiej wersji gry, który być może zachęci kogoś do zakupu przenośnej konsoli Nintendo. Premiera planowana jest na wiosnę br.

  Filmik obejrzeć możecie tutaj.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram