Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Zwiastun drugiego sezonu Stargate Universe

Zwiastun drugiego sezonu Stargate Universe

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5712

  Pojawił się trailer drugiego sezonu Stargate Universe. Ponad dwuminutowy filmik pokazuje, co nas czeka po premierze 28 września. A będzie się działo - zobaczcie sami.

  [dailymotion]xe5c7q[/dailymotion]

  Infango
  Participant
  #91588

  eee jakoś tak nie czuje się specjalnie nakręcony, ta muzyka to jakaś taka BSG i pokazali mi najlepsze sceny z całego sezonu 🙁 w porównaniu do zajawki nowego sezonu Dekstera to jest cieniutki .ps.: w UK rozpoczęło się nadawanie nowego serialu Sherlock sama nazwa zapowiadała coś kiepskiego ale pierwszy odcinek nie powiem wymiata, polecam dobry serial z ciekawymi postaciami i historią ( jak na pierwszy odcinek )

  perekel
  Participant
  #91589

  Mam zwyczaj nie komentować specjalnie czegoś, czego jeszcze nie widziałem w całości. Więc powiem: hmmmmm... 😮

  Cross
  Keymaster
  #91598

  Obcych nadal nie stwierdzono...

  Erixin
  Participant
  #91622

  Ciesze się, że scenarzyści zerwali z estetyką SG 1. Kicz w pierwszej części był powszechny, a schemat drużyny zapożyczony z filmów A team. Małą modyfikacją tego jest Atlantis. Mam wrażenie, że dla większości fanów SG problemem jest brak ściśle określonego wroga ( nie jest komiksowo. Brak wyraźnych podziałów na czarne i białe charaktery). Bohaterowie SGU i ich problemy są tak oczywiste w ich sytuacji ( jeżeli może być coś oczywistego w filmie SF ), że dla wielu jest to nie do przyjęcia. Serial pewno zdechnie bo "target" jest zbyt wąski aby TV mogło sobie zarobić.SGU to przełamanie szablonów i krok do współczesności. Ciesze się bo to ewolucja a nie stagnacja jak było dotychczas w wypadku ST.

  Cross
  Keymaster
  #91626

  ich problemy są tak oczywiste w ich sytuacji ( jeżeli może być coś oczywistego w filmie SF ), że dla wielu jest to nie do przyjęcia.

  Tak umarły Defying Gravity i Virtuality. Niestety, popytu na takie SF nie ma, wielka szkoda. Jednak w SGU brakuje mi choćby promila tego klimatu z obcością, mimo wszystko...

  Infango
  Participant
  #91641

  Przez wszystkie sezony SG1 i SGA mieliśmy do czynienia z operacją militarną więc jest to jakiś kanon, zawsze od strony struktur wojskowych wszystko wydawało się ok a tu nagle mamy karną kompanię. Jakoś małe realne jest to że misję wysokiego ryzyka na obcej planecie do ochrony naukowców wysłali dowódcę który nie jest w stanie poświęcić jednej osoby dla uratowania załogę i statek który potencjalnie może stać się najważniejszym odkryciem militarnym. Ja rozumiem że zerwanie ze starym schematem Stargate mogło być dobrym posunięciem ale efekt końcowy jest raczej kiepski...

  Jamjumetley
  Participant
  #91659

  Trochę się dzieje, ale rzeczywiście - trailery pokazują najsmakowitsze kąski. Ważne, co pokażą pomiędzy. Źle chyba nie jest, ale za wcześnie, żeby coś stwierdzić.

  ps.: w UK rozpoczęło się nadawanie nowego serialu Sherlock sama nazwa zapowiadała coś kiepskiego ale pierwszy odcinek nie powiem wymiata, polecam dobry serial z ciekawymi postaciami i historią ( jak na pierwszy odcinek )

  Polecam! Polecam! Polecam! Miałem przyjemność obejrzeć podczas pobytu na Wyspach. Już się nie mogę doczekać kolejnego odcinka. Może kogoś zainteresuje fakt, że producent maczał palce przy Doctor Who. W Sherlocku zero fantastyki ale serial zapowiada się smakowicie. Miałem zupełnie inne odczucia niż Infango. Kiedy zobaczyłem zajawki, czekałem na pierwszy odcinek i się nie zawiodłem.

  No i wygląda na to, że w przyszłości pojawi się Moriarty 😀

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram