Forum Trek.pl Newsy Star Trek Zobacz reklamówki Star Trek: TMP w HD

Zobacz reklamówki Star Trek: TMP w HD

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Jamjumetley
  Participant
  #6673

  Daren Dochterman - twórca efektów specjalnych do wersji reżyserskiej pierwszego kinowego Treka - Star Trek: The Motion Picture, udostępnił na YouTube kilka telewizyjnych reklamówek TMP odtworzonych przy pomocy fragmentów filmu z wydania Bluray. Wszystkie do obejrzenia poniżej.[more]

  Nie byłoby w nich nic szczególnego, gdyby nie fakt, że nigdy nie były dostępne w tak wysokiej rozdzielczości. Nawet do wydania filmu na Bluray dołączono jedynie oryginalne nagrania, przeskalowane do pożądanej wielkości.

  Dźwięk monofoniczny został podmieniony we wszystkich reklamach na stereofoniczny. Dodatkowo - warto zaznaczyć, że lektorem we wszystkich klipach jest legenda kina - Orson Welles.

  Dochterman zamierza dokończyć pracę nad dwoma pozostałymi reklamami. Na pełne zwiastuny raczej nie ma co liczyć, gdyż zawierały one materiał niedostępny w ukończonym filmie.

  Źródło: TrekMovie.com[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram