Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online "Znowu krążownik" - Regent Class wkrótce(tm) w grze

"Znowu krążownik" - Regent Class wkrótce(tm) w grze

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #6904

  Dołączona grafika

  Cryptic Studios opublikował pierwsze screeny i informacje o nowym okręcie Federacji, który niedługo trafi do gry. Klasa Regent to unowocześniona wersja klasy Sovereign, czerpiąca w kwestii designu inspiracje z innych Refitów, takich jak Venture czy Armitage, jednocześnie zachowując sylwetkę oryginalnego modelu.

  Szczegółowe parametry i konkretna data wydania okrętu zostaną ujawnione w przyszłym tygodniu. Na chwilę obecną wiadomo, że poszczególne moduły będą kompatybilne z pozostałymi wariantami Assault Cruisera, oraz że statek będzie nieco bardziej nastawiony na ofensywę względem oryginału.

  Za odświeżoną wersją Assault Cruisera kryje się jednak nieco dłuższa historia. Krótko po rozpoczęciu Tribble Test sezonu szóstego w stoczni można było znaleźć Fleet Assault Cruiser Refit, który został dość szybko usunięty podczas kolejnej aktualizacji. Gracze jednak zdążyli zapisać jego parametry, na podstawie których można snuć przypuszczenia odnośnie konfiguracji klasy Regent. Informacje o "usuniętym" okręcie znajdziecie na STOWiki.

  Źródło: Season 6 Dev Blog #19

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram