Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Znani i lubiani, którzy ujrzeli UFO

Znani i lubiani, którzy ujrzeli UFO

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #6611

  Sceptycy często pytają, czemu różni mało znani ludzie tak często przyznają się do spotkań z UFO. Bez trudu można to odebrać jako chęć przyciągnięcia uwagi mediów. Jak jednak wyjaśnić takie informacje, pochodzące od ludzi już dobrze znanych i dobrze ustawionych?

  Nie wiadomo, komu bardziej w tej kwestii wierzyć - celebrycie czy zwykłemu zjadaczowi chleba. Jednak z samej ciekawości warto zerknąć na poniższą listę. Znajdują się na niej sami znani i lubiani, a wszyscy oni twierdzą lub twierdzili, że widzieli UFO.

  [more]John Lennon

  Razem ze swoją sekretarką, Mary Pang, Lennon zobaczył w 1974 latający dysk, ozdobiony białymi i czerwonymi światłami. Dla niego pewnie była to Lucy in the Sky with Diamonds.

  Buzz Aldrin

  Będąc na pokładzie Apollo 11, Aldrin zameldował o kilku elipsoidalnych kształtach, które razem utworzyły literę "L."

  Jimmy Carter

  Carter stwierdził, że nie będzie się śmiał z tych, którzy wierzą w UFO, od kiedy sam zobaczył zmieniający kolorowy dysk na niebie. Był również znany z bycia prezydentem USA.

  Aleksander Wielki

  Gdy razem ze swą armią w roku 329 p.n.e Aleksander próbował przejść przez rzekę, został zaatakowany przez dwie płonące, latające tarcze. Zmusiły go one do odwrotu. W każdym razie tak się potem usprawiedliwiał. Biorąc pod uwagę czasy, nie było to UFO, a raczej jakieś latające demony.

  Edmund Halley

  Chociaż można go identyfikować z nazwą komety Halley'a, to w roku 1676 astronomowie nie potrafili wyobrazić sobie ciała niebieskiego większego niż księżyc. Wiele zanotowanych wtedy "UFO" było po prostu skazami na soczewkach teleskopów.

  Krzysztof Kolumb

  W 1492 roku, stojąc na pokładzie słynnego szkunera Santa Maria, Kolumb zobaczył tajemniczą świecącą kulę, poruszającą się w górę i w dół nad horyzontem przez całą noc. Nawet nie potrafił nazwać tego zjawiska w swym rodzinnym hiszpańskim.

  Muhammad Ali

  Ali mówił, że spotkał kiedyś świecący dysk w Central Parku. Ali przysięga, że dysk latał jak motylek, choć będący z nim jego menadżer niczego nie widział.

  Idi Amin

  Zobaczywszy tajemniczy latający obiekt w 1978 roku, Idi Amin ogłosił, że to dobry omen dla Ugandy. Jakby na przekór, właśnie z jego powodu Uganda przeżyła najcięższe chwile.

  David Bowie

  Zafascynowany science fiction artysta zobaczył kiedyś osobliwy obiekt, unoszący się nad pustym polem. Mogła to być jednak iluzja, spowodowana przez uszkodzenie lewego oka.

  Jamie Farr

  Pamiętny Clinger z serialu M*A*S*H widział latający spodek, podążający za jego wozem w drodze przez Yumę, pustynię w Arizonie. Mógł to być jednak po prostu wóz policyjny.

  Ronald Reagan

  Pilotując Cessnę w 1974 roku, Reagan zobaczył latający obiekt, przyspieszający w niewiarygodny sposób.

  William Shatner

  Rozbiwszy motocykl na pustyni Shatner poszedł na piechotę do widocznej w oddali stacji benzynowej.Zauważył tam lewitujący, srebrny dysk. Nie rozpoznał go w pierwszej chwili, gdyż obiekt nie był zrobiony z taniego kartonu.

  Fran Drescher

  Drescher twierdzi, że jako dziecko została porwana przez kosmitów, którzy zostawili w jej głowie implant. Jego rolą jest pewnie śledzenie każdego ruchu Fran, by Obcy nie przegapili żadnego odcinka "Niani".

  Sammy Hagar

  Zgodnie ze autobiografią Hagara kosmici mają bezpośrednie połączenie z jego mózgiem. Czemu po prostu nie przyzna, że sam jest kosmitą? Album Van Halen II jest nie z tej ziemi.

  Źródło: Blastr[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram