Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Znana obsada Stargate: Universe

Znana obsada Stargate: Universe

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #4311

  Jak donosi serwis SCI FI Wire, do ekipy aktorów Stargate: Universe dołączyli Lou Diamond Phillips, Ming-Na, Elyse Levesque i Alaina Huffman. Wcześniej w obsadzie znaleźli się Robert Carlyle, Justin Louis, David Blue, Jamil Walker Smith oraz Brian J. Smith.

  [more]Dwugodzinna premiera SGU przewidywana jest na październik bieżącego roku, zdjęcia zaś zaczęły się przed tygodniem. Reżyserem jest Andy Mikita, za zdjęcia odpowiada Rohn Schmidt, a dobrze znani nam Brad Wright i Robert Cooper asystują jako scenarzyści i producenci wykonawczy.

  SCI FI Channel opisał nowy show jako przygody grupy żołnierzy, naukowców i cywilów, którzy uciekając podczas ataku na ich bazę, przez przypadek trafiają na statek pradawnych. Nie mogąc wrócić na Ziemię, muszą postarać się zapewnić podstawowe warunki do przetrwania i odkryć sekrety Destiny, by przeżyć.

  Poniżej prezentujemy krótki opis bohaterów:

  Carlyle zagra Dr. Nicholasa Rusha, jeden z największych umysłów naukowych na Ziemi, mającego ukryte motywy.

  Phillips to Płk Telford, typowy 'stary żołnierz', który swą wiarę opiera na strukturze dowodzenia. Uparty, pewny siebie, lecz także wysoce poważany przez zwierzchników. Wybrany na lidera ekspedycji.

  Louis zagra Płk Everetta Younga, doświadczonego dowódcę grupy SG. Żonaty, po latach ciężkich decyzji, nauczył się nigdy nie przyjmować niczego za pewne.

  Smith będzie Por. Matthew Scottem, młodszym członkiem ekipy. Wciąż niedoświadczony będzie musiał uczyć się od innych.

  Levesque odegra Chloe Armstrong, córkę senatora amerykańskiego. Politycznie poprawna, ale posiadająca też dziką stronę, ma zamiar naśladować ojca, podczas gdy zostaje uwięziona na statku.

  Blue zagra jako Eli Wallace, geniusz i złota rączka, który w dodatku ma problemy z pewnością siebie.

  Huffman będzie starszym sierżantem Tamarą Johansenem. Wobec braku powodzenia w szkole medycznej, wstąpiła do USAF. Będzie odpowiadać za leczenie ciężko rannych.

  Smith zagra starszego sierżanta Ronalda Greera, Marine z temperamentem, z którym nikt nich chce zadzierać. Jego przeszłość jest tajemnicą, lecz jasne jest, iż była ona mroczna.

  Ming-Na to Camile Wray, członek międzynarodowej agencji nadzorującej program Stargate. Najwyżej postawiony członek ekspedycji. [/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram