Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Znana data premiery Terra Nova

Znana data premiery Terra Nova

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #6041

  Fox ogłosił właśnie, że najnowszy serial Spielberga będzie miał premierę 23 i 24 maja (w dwa kolejne dni - poniedziałek i wtorek). Kolejne odcinki ukażą się jesienią.

  Terra Nova opowiadać będzie o 'zwykłej' rodzinie, która odbędzie podróż w czasie (85 mln. lat) do prehistorii, będąc zarazem częścią eksperymentu mającego uratować ludzką rasę.

  [more]W roku 2149 świat umiera. Planeta jest przeludniona i zanieczyszczona. Nie znając żadnego sposobu rozwiązania tych problemów, naukowcom udaje się odnaleźć portal do prehistorycznej Ziemi. Wrota wiodą do niewiarygodnego świata, który może pomóc ludzkiej rasie przetrwać... i odbudować cywilizację, we właściwy sposób, ma się rozumieć.

  Seria koncentrować się będzie na losie wspomnianej rodziny Shannonów, która dołączy do dziesiątej pielgrzymki osadników na Terra Nova, pierwszej koloni osadzonej w tej pięknej i nieskażonej krainie. Mimo iż z początku wszystko może wskazywać na to, iż osada jest faktyczną utopią, szybko przekonamy się, iż jest to mrzonka. Jak to zwykle bywa, wielu ludzi ma własną wizję odbudowy bądź ocalenia rasy ludzkiej.

  Źródło: Comingsoon.net[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram