Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Zmiany w ekipie tworzącej serię Terra Nova

Zmiany w ekipie tworzącej serię Terra Nova

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • GWYNBLEIDD
  Participant
  #5812

  Branon Braga, znany m.in z pracy przy trzech seriach spod znaku Star Trek, stanął na czele ekipy tworzącej najnowszy, zapowiadany na 2011 rok serial stacji Fox. Jak już wcześniej informowaliśmy, premiera serii Terra Nova została przesunięta o 6 miesięcy. Nie wiadomo czy najnowsza zmiana w ekipie tworzącej serial wpłynie na jego planowaną premierę.

  [more]Braga, który był już w ekipie pracującej nad Terra Novą, decyzją stacji Fox został mianowany następcą Davida Fury, pełniącego rolę producenta wykonawczego serii. Fury, który ma na swoim koncie m.in nominację do nagrody Emmy za odcinek Walkabout serialu LOST, stracił pracę w wyniku, jak to ujęto w informacji Fox, "różnic w wizji artystycznej serii". Tym samym Braga objął kontrolę nie tylko nad pracami nad scenariuszem, ale także nad całością projektu Terra Nova. Warto dodać, że poprzednio prowadzony przez Bragę projekt serialowy FlashForward spadł z ramówki stacji ABC po jednym sezonie.

  Więcej przeczytacie na ten temat na stronie Airlock Alpha.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram