Forum Trek.pl Newsy Star Trek Zaproszenie na TrekSferę oraz konkurs

Zaproszenie na TrekSferę oraz konkurs

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #5617

  Zjazd fanów Star Trek "TrekSfera 2010" odbędzie się w dniach 22-25 lipca 2010 na warszawskim konwencie Avangarda VI. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych - wykaz atrakcji pojawi się już wkrótce, a tymczasem zapraszam na konkurs, w którym do wygrania między innymi bezpłatne wejściówki na konwent.

  [more]

  Dołączona grafika

  Konkurs polega na zrobieniu obrazka komiksowego - temat przewodni: Star Trek. Poniżej przykładowe prace "na zachętę". Najlepsze, zdaniem jury, prace zostaną nagrodzone bezpłatnymi wejściówkami na konwent oraz nagrodami rzeczowymi.

  Prace należy zgłaszać na maila kontakt@treksfera.pl, można także zamieszczać je w komentarzach do tej wiadomości oraz na naszym profilu na Facebooku. Konkurs trwa do 28 czerwca.

  Dołączona grafika

  Wielką pomocą dla uczestników konkursu będzie witryna Komixxy.pl, która pozwala wgrać obrazek i dodać chmurkę z tekstem w sposób szybki i intuicyjny. Zdjęcia można znaleźć chociażby w ogromnej bazie screenów na TrekCore.

  Powodzenia!

  Dołączona grafika

  [/more]

  fluor
  Keymaster
  #91096

  Informacja od organizatorów konkursu:Ponieważ zainteresowanie konkursem przekroczyło nasze oczekiwania, postanowiliśmy przedłużyć termin oddawania prac do 5 lipca. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zawalczyć o nagrody.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram