Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Zapraszamy na A.F.K.

Zapraszamy na A.F.K.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #7566

  Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do patronów medialnych nowej imprezy. A.F.K. to coś dla tych, którzy lubią oderwać się od ekranu komputera. Zaciekawieni? Przeczytajcie informację od organizatorów w dalszej części newsa.

  [more]A.F.K. - wydarzenie, które Stowarzyszenie Uroboros organizuje z myślą o tych, którzy zasiedzieli się przed komputerami!

  Już 12 października oderwij się z nimi od komputera i przeżyj dzień pełen ciekawych paneli, wspaniałych ludzi i niezapomnianych wrażeń.

  Organizatorzy postanowili postawić na różnorodność - każdy znajdzie coś dla siebie.

  W sali gier planszowych pojawią się gry japońskie: go, shogi czy hanafuda. Dla nowicjuszy przeprowadzone będą warsztaty. Poza salą gier planszowych, będzie również sala z rozrywką elektroniczną. Przygotowane zostaną turnieje gier konsolowych.

  Stowarzyszenie nawiązało współpracę z organizacjami wielbicieli Post-Apokalipsy, którzy zorganizują liczne panele na ten temat. Właśnie ten nurt prezentuje jeden z zaproszonych gości - Michał "Meesh" Gołkowski, autor "Ołowianego Świtu".

  Przy evencie pomoże również Klub Wielbicieli Historii "Warszawa", a poza organizowanymi przez nich atrakcjami, dla fanów historii znajdzie się także spotkanie z autorem - Jackiem Komudą!

  Amatorów standardowej fantastyki zainteresują panele poświęcone Star Trekowi, Grze o Tron, Harry'emu Potterowi oraz naszej polskiej fantastyce. A propos, na pewno zachęcą Was spotkania autorskie z Andrzejem Ziemiańskim, Martyną Raduchowską, czy Katarzyną Bereniką Miszczuk. Ale spotkania to nie wszystko! Autorzy przeprowadzą wspólnie panel na temat pisania książek, a także współpracy z wydawnictwami! Wszyscy, którzy chcecie doszlifować swój warsztat, albo dopiero zaczynacie przygodę z pisaniem, przybywajcie!

  Dla szerokiego grona tych, którzy swój czas spędzają na oglądaniu, powstają atrakcje o filmach i serialach, ale również o vlogach. Na A.F.K. pojawią się vlogowcy - Martin Stankievitz oraz Cyber Marian. Niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć ich poza ekranem.

  Co jeszcze? Przeprowadzone zostaną sesje RPG z różnych systemów, między innymi systemu Ironspace, a dla fanów sportu niekonwencjonalnego, odbędzie się mecz Jugger'a!

  Nie zabraknie również atrakcji związanych z kulturą Azji, mangą czy anime. Dział ten wciąż się rozwija, ale już teraz możemy zapowiedzieć, że odbędzie się pokaz karate oraz liczne pogadanki, w tym o k-popie.

  Organizatorzy przewidują, że plan atrakcji będzie się tylko rozrastał, więc sprawdzajcie ich stronę: afk.uroboros.pl[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram