Zakończenie zimowego eventu

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Diensdale
  Participant
  #7700

  Dołączona grafika

  16 stycznia Q znika i zabiera ze sobą Winter Wonderland. Pogrążeni w smutku zadajemy sobie pytanie: "Jak żyć Panie premierze?". Cóż, małą poradą może wam służyć poniższy news.

  Każdy kto odblokował dostęp (za pośrednictwem systemu reputacji) do sklepu Wonderland zachowa dostęp do niego. Informacji jak to zrobić udziela Q, którego można spotkać zaraz po wejściu do mapy eventu.

  Niestety, czasy ścigania się z pieskiem, a także innymi graczami miną bezpowrotnie (czyli na rok), tak samo mordowanie bałwana, pożeranie placków czy też obrona ciasteczek przez zamarznięciem. Natomiast w dalszym ciągu będzie można zakupić fotografie Q w Lobi Store (Q's apreciation package za 5 lobi kryształów daje od 2 - 6 zdjęć). Rozpoczęte projekty darmowych statków nie zostaną skasowane, ale nie będzie można zacząć już nowych. Tak więc jeśli macie zamiar po 16 stycznia odebrać statek, projekt trzeba rozpocząć przed tą datą. Można też schować posiadane zdjęcia do banku na rok i poczekać na kolejny zimowy event kiedy to będą one znowu wykorzystywane.

  Holiday Collectible Bundle będzie dostępne (oczywiście nie za darmo, a za 5 lobi kryształów od sztuki). Nadmiarowe ozdoby można wymienić na latinum w barze Quarka w DS9 lub koło stołów do Dabo na stacji Drozana. Ta funkcjonalność zniknie po 31 stycznia. Oczywiście można te ozdoby zachować lub sprzedać na exchange bez ograniczeń czasowych.

  Co do zimowych epochów. Do 31 stycznia w wyżej wymienionych lokacjach będzie można je sprzedać za wybrane marki. Natomiast po 16 stycznia zniknie pani krzycząca sładkim głosem "Don't you wonna epoh firend?" To, co zbadacie do 16 można sprzedać, ale nowych badań już prowadzić się nie da.

  Źródło: Oficjalna strona STO

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram