Forum Trek.pl Newsy Star Trek Z fanami do kina - Star Trek Into Darkness

Z fanami do kina - Star Trek Into Darkness

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #7331

  Rusza nowa akcja polskich fanów Star Treka. Zapoczątkowana na Facebooku "Idziemy do kina na Star Treka" ma pomóc trekkerom zorganizować wspólne wyjścia na nowy film J. J. Abramsa. Jeśli jesteście na Facebooku, kliknijcie w link i dołączcie, jeśli nie, to więcej dowiecie w dalszej części newsa.

  [more]

  Dołączona grafika

  "Już wkrótce do polskich kin wejdzie Star Trek Into Darkness, na który wybierze się spora liczba fanów. Część z Was pewnie już zaplanowała iść na film ze znajomymi, ale pozostali nie mają w swojej okolicy innych trekkerów - a przynajmniej o tym nie wiedzą. Chcemy Wam pomóc zorganizować wspólne wyjścia do kina, dając miejsce, w którym będziecie mogli się ogłosić lub znaleźć ogłoszenie okolicznej grupy fanów.

  Bliżej premiery uruchomimy event, dzięki któremu pokażecie, gdzie zamierzacie wybrać się do kina i sprawdzicie, czy w okolicy ktoś inny też to planuje. Wtedy już sami będziecie organizować eventy lokalne, a my pomożemy je Wam promować.

  Nie jest to akcja tylko facebookowa - już teraz wiadomo, że o jej postępach będą informować Trek.pl i TrekSfera.pl, ale postaramy się też dotrzeć w inne miejsca - więc i bez Facebooka weźmiecie w niej udział."

  Zapraszamy do udziału.[/more]

  Zarathos
  Participant
  #111503

  Szkoda, że nie na G+. Bo tak to jak ktoś mnie nie szturchnie mailem czy innym powiadomieniem, to zapomnę że coś takiego jest organizowane 😀

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram