Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Wywiad z nowym producentem wykonawczym

Wywiad z nowym producentem wykonawczym

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5674

  Jak niektórzy już słyszeli, nastąpiły zmiany w ekipie Star Trek Online. Kilka dni temu Craig Zincievich, dotychczasowy producent wykonawczy z powodów osobistych zrezygnował ze stanowiska. Decyzja ta wywołała burzę na forum, gdyż wielu graczy dopatrywało się w tym nadchodzącego końca STO. Nic z tych rzeczy. Następca Craiga, Daniel Stahl uspokaja czarnowidzów w najnowszym wywiadzie wideo.

  [more]Wywiad przeprowadzili redaktorzy Jupiter Broadcasting w swojej cotygodniowej audycji STOked. Poza tematem rezygnacji Zincievicha, Stahl omówił kilka innych ciekawych kwestii.

  • Nadal będą powstawały raporty inżynieryjne. To właśnie Stahl je przygotowywał i ma zamiar to kontynuować mimo nowych obowiązków.
  • Z wywiadu możemy dowiedzieć się co nieco o prowadzonych pracach. Najbliższe plany to cotygodniowe epizody, które mają bardziej przypominać kolejne odcinki serialu niż być po prostu kolejnymi pojedynczymi misjami. Stahl wypowiedział się też na temat nowej frakcji - złe wieści dla wielbicieli Romulan, dobre dla fanów Klingonów. Cryptic chce rozwinąć Imperium Klingońskie i sprawić, by nie była to frakcja wyłącznie do PvP, zanim zacznie pracować nad kolejną grywalną rasą.
  • Krótko omówiony też został Sezon 2, który już można testować na Tribble'u (szczegóły na oficjalnym forum, my omówimy update szerzej, gdy trafi na Holodeck). Stahl opowiada o nowym obszarze, nowej wrogiej rasie, a także o samym procesie tworzenia nowych ras.

  Wywiad znajdziecie w 41. odcinku STOked.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram