Wywiad z Alem Rivera

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Diensdale
  Participant
  #7703

  Dołączona grafika

  Serwis "Ready up" opublikował wywiad z Alem Rivera, głównym projektantem STO. Odpowiadając na pytania redaktora, omówił nowości wprowadzone w sezonie 8, m.in Sferę Dysona.

  Rivera opowiada również o współpracy w Michaelem Dornem wcielającym się w Worfa. Według jego relacji potrafi on stawać się Klingonem na zawołanie, a prywatnie jest bardzo... normalny. 😉 W wywiadzie znalazły się również mgliste zapowiedzi dalszej eksploracji kwadrantu Delta. Mamy dostać możliwość przekonania się jak ten obszar zmienił się od czasów Voyagera i jakiej ekspansji dokonał Borg. Al Rivera bardzo ogólnikowo sugeruje również, że niewykluczone jest spotkanie z rasą Undine (gatunek 8472).

  Pełen tekst wywiadu w języku angielskim znajdziecie tutaj Co więcej odwiedzając stronę z linka, macie okazję wygrać strój Trzy z Dziesięciu. Do rozdania jest 20 sztuk, a wystarczy udzielić prawidłowej odpowiedzi na pytanie: "Co wyróżnia Spocka z Mirror Uniwerse?" Nie chcę nic sugerować, ale odpowiedź "a" wydaje się logiczna.

  Strój wygląda jak poniżej:

  Dołączona grafika

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram