Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Wygraj kilkudniowy dostęp do Star Trek Online

Wygraj kilkudniowy dostęp do Star Trek Online

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5396

  Nie załapaliście się na betatesty, a nie chcecie w ciemno kupować Star Trek Online? Nie ma sprawy, damy Wam przetestować grę za darmo przez kilka dni. Przed Wami konkurs, w którym możecie wygrać aż osiem kluczy dających pięciodniowy dostęp do gry. Jak to zrobić? Czytajcie dalej.

  [more]By wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować się na naszym forum i znaleźć odpowiedź na trzy pytania związane z grą. Oto one:

  • W którym roku został zniszczony Romulus?
  • Jakich dwóch trekowych aktorów użyczyło swoich głosów w Star Trek Online?
  • Jak brzmi tytuł przynajmniej jednej gry MMO stworzonej wcześniej przez Cryptic Studios?

  Na koniec swoje odpowiedzi trzeba wysłać w Prywatnej Wiadomości do użytkownika Mor'dah.

  Odpowiedzi można przysyłać do poniedziałku (22.02), do północy. Spośród osób, które przyślą poprawne odpowiedzi, wylosujemy ośmiu zwycięzców i ogłosimy ich do środy (24.02), również do północy. Otrzymają oni Prywatną Wiadomość z prośbą o podanie adresu e-mail, pod który mamy wysłać klucz, UWAGA: jeśli zwycięzca nie odpowie w ciągu 24 godzin, na jego miejsce zostanie wylosowany ktoś inny. Radzimy więc często zaglądać na forum.

  Nagrody na potrzeby konkursu podarowali gracze: Akiko, Atog, Cinus, Drum, Mor'dah, Tedix, Woland i Xawery. Serdecznie dziękujemy.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram