Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Wrzesień w SCI FI Channel

Wrzesień w SCI FI Channel

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #4911

  Prezentujemy zapowiedzi najciekawszych pozycji w pierwszej połowie wrześniowej ramówki SCI FI Channel. Ten miesiąc najlepszy będzie dla fanów Stephena Kinga.

  [more]Urodziny Stephena Kinga

  Poniedziałek 7 września – niedziela 20 września od

  godz. 22.40

  Legendarny autor powieści grozy, Stephen King, 21 września obchodzi swoje urodziny. W związku z tym, by pomóc mu je uczcić, kanał SCI FI przygotował prawdziwą, dwutygodniową ucztę, złożoną z fantastycznych programów, które powstały na podstawie jego bestsellerów.

  Co wieczór o 22.40, począwszy od poniedziałku 7 września aż do niedzieli 20 września, będziemy pokazywać kolejne miniseriale Stephena Kinga. Znajdą się wśród nich Langoliery, Bastion, Stukostrachy i Stephen King: Złote lata. Na naszych ekranach zagoszczą takie sławy, jak Gary Sinise, Rob Lowe, Molly Ringwald i Felicity Huffman. Gorąco zapraszamy, więc widzów na codzienną, wieczorną porcję literackich emocji, związanych z obchodami urodzin Stephena Kinga.

  ==========

  Potwór

  Piątek 4 września o 21.00

  Horror science fiction, którego bohater odkrywa straszną prawdę o człowieku śniegu. Preston Rogers ulega wypadkowi podczas wspinaczki i zostaje sparaliżowany. Przykuty do wózka, mężczyzna zdaje sobie sprawę, że jego leśny domek znajduje się na terytorium yeti. Czy uda mu się o tym przekonać władze, zanim jego sąsiadki zostaną pożarte przez potwora? W rolach głównych zobaczymy Matta McCoya i Lance'a Henriksena.

  ==========

  Nieśmiertelny IV: Ostatnia rozgrywka

  Piątek 11 września o 21.00

  Dołączona grafika

  Connor MacLeod po utracie swojej przyjaciółki wycofuje się z rywalizacji nieśmiertelnych. Nie jest to jednak łatwe zadanie, gdyż upomina się o niego odwieczny wróg - potężny i okrutny Jacob Kell. Jacob od setek lat nie daje Connorowi spokoju i zabija jego najbliższych mszcząc się w ten sposób za krzywdę z przeszłości. Nadeszła, więc pora ostatniego pojedynku. Connor wzywa na pomoc swojego ucznia i przyjaciela Duncana MacLeod. Może to właśnie on będzie musiał zająć miejsce Connora na następne stulecia?[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram