Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Wrzesień w Sci Fi Channel

Wrzesień w Sci Fi Channel

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #5757

  W Sci Fi Channel coraz bliżej do jesiennych premier, ale jeszcze zanim widzowie się ich doczekają, czeka ich sporo ciekawych seriali i filmów. W nadchodzącym mieiącu najbardziej zadowoleni będą wielbiciele Stephena Kinga.

  [more]Eureka – sezon 2

  Dwa odcinki w poniedziałki o 21:00

  Dołączona grafika

  We wrześniu kontynuować będziemy emisję serialu Eureka. Zgłębimy kolejne tajemnice tego cudownie dziwnego miasta. Wypadek samochodowy sprawia, że szeryf federalny Jack Carter trafia do tajnego miasteczka o nazwie Eureka. Wydawałoby się, że władze Stanów Zjednoczonych zgromadziły w tym dziwnym miejscu wszystkich geniuszy świata, by pracowali oni nad zatwierdzonymi przez rząd ulepszeniami i wynalazkami. Gdy pewien eksperyment kończy się niepowodzeniem, Jack zostaje obrany następcą rannego szeryfa. To jednak nie jego intelekt, ale zdolność empatii i łatwość nawiązywania kontaktów zdecydowały o tym, że stał się on idealnym kandydatem na ten urząd. Już wkrótce Jack przekonuje się, że Eureka jest bardziej tajemnicza, niż mu się wydawało.

  ==========

  Łowcy Duchów – Wydział Międzynarodowy – sezon 2

  Wtorki o 21:00

  Cykl oparty na niezwykle popularnej produkcji kanału Sci Fi pt. Łowcy Duchów. Nowo utworzony zespół badaczy zjawisk paranormalnych śmiało wyrusza w nieznane, by zweryfikować doniesienia na temat domniemanych zjawisk nadprzyrodzonych na terenie Europy. Jakie upiory i monstra czekają na nich w nawiedzonych, mrocznych zakątkach Starego Świata?

  ==========

  Dzień Tryfidów

  Środa 1 września o 21:00

  Piątek 3 września o 22:35

  Remake klasycznego thrillera science fiction z 1951 roku, w którym plejada gwiazd, takich jak Joely Richardson, Dougray Scott, Vanessa Redgrave, Eddie Izzard oraz Jason Priestley, walczy o przetrwanie w postapokaliptycznym świecie. Znaczna większość ludzkiej populacji traci wzrok. Wszędzie wokół bezkarnie panoszą się tryfidy. Rozproszona garstka widzących szczęśliwców broni się przed inwazją mięsożernych roślin. W nowej rzeczywistości pełnej szaleńców, walczących frakcji i zdrajców, wojna wymierzona jest zarówno przeciw fioletogłowym organizmom jak i złowrogim armiom ulicznym i megalomanom.

  ==========

  Miesiąc Stephena Kinga

  Środy o 21:00. Początek 8 września

  Dołączona grafika

  Legendarny autor science fiction, Stephen King, kończy 21 września 63 lata. By pomóc mu w obchodach tego jubileuszu, kanał Sci Fi poświęci całe pięć tygodni fantastycznym programom, zrealizowanym na podstawie jego bestsellerów.

  Począwszy od 8 września, w każdy środowy wieczór o 21:00 zaprezentujemy pokaźną kolekcję miniseriali Stephena Kinga, które przygotują widzów do październikowej premiery cyklu Haven. Na 8 i 15 września zaplanowaliśmy emisję miniserialu Stephen King: Złote lata, 22 września wyświetlimy Stukostrachy, zaś 29 września obejrzeć będzie można Lśnienie. W każdy środowy wieczór zapraszamy więc na porcję literackich emocji w ramach obchodów urodzin Stephena Kinga.

  ==========

  Wieczór oryginalnych filmów Sci Fi

  Soboty o 21:00

  W każdą wrześniową sobotę pokażemy oryginalne produkcje filmowe stacji Sci Fi. Znajdą się wśród nich historie o przerażających stworach, nadprzyrodzone opowieści fantasy oraz imponujące filmy katastroficzne. Wybrany na sobotnie wieczory repertuar z pewnością utrzyma widza w napięciu.

  W tym miesiącu pokażemy takie filmy, jak: Tajemnica Stonehenge, Kosmiczna apokalipsa, Zaginiony skarb Wielkiego Kanionu, Pająki, Siedem przygód Sinbada, Błyskawiczna śmierć oraz Poza Sherwood Forest.

  ==========

  Propozycje filmowe września

  Łowca smoków - Piątek 3 września o 21:00

  Osierocone niemowlę, Kendrick (Maclain Nelson), zostaje wychowane przez swojego brata i wyszkolone na łowcę smoków, by bronić kraju przed atakami bestii. Walka z nikczemnymi ludźmi i orkami zyskuje braciom sprzymierzeńców w grupie butnych wojowników, którzy przysięgają z oddaniem wspierać ich niebezpieczną misję.

  ==========

  Komornicy

  Piątek 10 września o 21:00

  Lata 80. XX wieku, Los Angeles. Rozczarowany fan punk rocka, Otto Maddox (Emilio Estevez), traci posadę w supermarkecie. Jakby tego mało - odkrywa zdradę swojej dziewczyny, a w końcu dowiaduje się, że rodzice przekazali oszczędzane na jego studia pieniądze telewizyjnemu pastorowi. Na szczęście Otto spotyka Buda (Harry Dean Stanton), poborcę należności (zwanego też "komornikiem"). Wkrótce rodzi się między nimi przyjaźń, która okazuje się silniejsza niż inwazja kosmitów, CIA i punkrockowi złodzieje.

  ==========

  Miasto widmo

  Piątek 17 września o 21:00

  Owdowiały przed pięciu laty Jim Henley (Harry Hamlin) jest ojcem dwójki dzieci. By pomóc im zbliżyć się do swojej nowej żony, Patty (Susan Dey), mężczyzna zabiera całą rodzinę na wspólne wakacje. Syn Jima, zapalony fotograf, chce odwiedzić legendarne, opuszczone miasteczko o nazwie Weaver. Choć nie figuruje ono na żadnej mapie, udaje im się do niego trafić. Czyżby jednak miejsce to kryło w sobie jakieś tajemnice?[/more]

  Infango
  Participant
  #92278

  "Wieczór oryginalnych filmów Sci Fi" - yyy ... 🙂

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram