Forum Trek.pl Newsy Star Trek William Shatner nominowany do Emmy

William Shatner nominowany do Emmy

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4805

  Zostały już ogłoszone nominacje do tegorocznych nagród Emmy i naturalnie wielu weteranów Star Trek jest między nominowanymi. Otrzymali je: William Shatner, Damon Lindelof, Ronald D. Moore, Gary Hutzel i Vanessa Williams.

  Szczegóły w dalszej części artykułu.

  [more]

  Gorące nominacje

  Ważną wiadomością jest to, że William Shatner (oryginalny Kirk) ponownie został nominowany za wybitną Rolę Drugoplanową w serialu. Wyróżniono w ten sposób jego rolę Denny'ego Crane'a w zakończonej niedawno serii Boston Legal, która być może ponownie ruszy w grudniu. Jest to szósta nominacja Shatnera za tą rolę. W przeszłości otrzymał za nią już dwie nagrody (w roku 2004 i 2005). Został nominowany razem z kolegą z planu Boston Legal, Christianem Clemensonem.

  Pozostałe gwiazdy Treka dostały nominacje w innych kategoriach, Vanessa Williams (Arandis w DS9: "Let He Who Is Without Sin...) otrzymała trzecią nominację za rolę w Ugly Betty. Sharon Lawrence (Amelia Earhart w VOY: "The 37's") otrzymała nominację za Występ Gościnny w serialu Grey's Anatomy, podczas gdy inna gościnna gwiazda serii Voyager, Sarah Silverman (Rain Robinson w VOY: "Future's End"), dostała nominację dla Głównej Aktorki w serialu komediowym The Sarah Silverman Program. Również Len Cariou (Admirał Janeway w VOY: "Coda") dostał nominację za rolę Franklina D. Roosevelta w filmie telewizyjnym Into the Storm.

  Źródło: TrekMovie[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram