Forum Trek.pl Newsy Star Trek William Shatner na gali rozdania nagród Screen Actors Guild

William Shatner na gali rozdania nagród Screen Actors Guild

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4215

  Wielokrotnie nominowany do tej nagrody William Shatner, grający rolę Denny'ego Crane'a w hitowym serialu stacji ABC "Boston Legal," otworzy wielką galę 15-tego Dorocznego Rozdania Nagród SAG (Screen Actors Guild) w budynku Los Angeles Shrine Exposition Center. Uroczystość rozpocznie się w niedzielę, 25 stycznia toastem wzniesionym szampanem Taittinger, jak zapowiedział dziś producent i reżyser Jeff Margolis.

  [more]Tegoroczna Gala Nagród SAG będzie transmitowana równocześnie w sieci TNT i TBS w niedzielę o 8:00 wieczorem, 25 stycznia z budynku Los Angeles Shrine Exposition Center. Powtórka będzie emitowana w TNT o 11:00 wieczorem.

  Shatner świętuje swą pierwszą nominację w kategorii "Wybitna Męska Kreacja Aktorska w Serialu Dramatycznym" za Boston Legal i czwartą nominację zespołową. Shatner otrzymał już nominację w kategorii "Wybitna Męska Kreacja Aktorska w Serialu Komediowym" w roku 2006. Ekipa Boston Legal otrzymała nominację w kategorii "Wybitna Kreacja Zespołowa w Serialu Dramatycznym" w 2007 i 2008, podobnie jak w kategorii "Wybitna Kreacja Zespołowa w Serialu Komediowym" w 2006.

  Po 50-ciu latach pracy w biznesie filmowym Shatner jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci pop-kultury. Być może najlepiej znany ze swej kultowej roli kapitana Jamesa T. Kirka w telewizyjnej serii "Star Trek" i filmach, Shatner dostał swoją pierwszą nagrodę Emmy za rolę ekscentrycznego prawnika Denny'ego Crane'a w serialu "The Practice". Obecna rola w serialu "Boston Legal" przyniosła mu również nagrodę Złotego Globu oraz nagrodę Emmy w kategorii "Najlepszy Aktor Drugoplanowy w Serialu Dramatycznym".

  Do innych godnych zauważenia filmów i seriali należy seria "T.J. Hooker," jak również filmy "Loaded Weapon" i "Miss Congeniality." Jako znany mówca Shatner wzbogacił swymi charakterystycznymi wypowiedziami pamiętne i humorystyczne audycje telewizyjne oraz radiowe.

  Obecnie Shatnera można oglądać w jego talk show na Biography Channel "Shatner's Raw Nerve", ostrym i bezkompromisowym cotygodniowym programie złożonym z wywiadów. Inne zapowiadane projekty to między innymi "Gonzo Ballet", dokument o kompletowaniu baletu do muzyki z albumu Shatnera "Has Been" i nowa seria komiksowa "William Shatner Presents". Shatner jest również gwiazdą będącego we wstępnej fazie produkcji filmu "Shiva Club".

  Źródła: NewsBlaze SAG_Awards[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram