Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Wieści z Falkonu i konkursy

Wieści z Falkonu i konkursy

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #6425

  Powiększa się zaszczytne grono gości Falkonu. Do Petera Wattsa dołączą znani i uznani polscy pisarze.

  Jakub Ćwiek, Jacek Komuda i Andrzej Pilipiuk otwierają listę autorów, z którymi będziemy mogli spotkać się w Lublinie w dniach 10-13 listopada. Oprócz nich zaszczycą Falkon swoją obecnością Stefan Darda, Agnieszka Hałas, Dariusz Domagalski, Jarosław Błotny, Milena Wójtowicz, Marcin Przybyłek, Marek S. Huberath, Konrad T. Lewandowski oraz Andrzej Zimniak, którzy odwiedzą Lublin, by spotkać się ze swoimi fanami i pokłonić bogom.

  [more]

  Krótką informację na temat każdego z autorów znajdziecie w zakładce Goście Falkonu. Czekamy na potwierdzenia kolejnych pisarzy, ich lista z pewnością się wydłuży!

  Konkurs 1:

  Od wieków bogowie ukazywali się ludziom. Czasem w ludzkiej skórze, innym razem przybierając kształt zwierząt albo pod postacią nienaturalnych zjawisk. Nieliczni dostąpili zaszczytu, by oglądać ich boskie oblicza, inni musieli zadowolić się mglistymi obrazami w swojej głowie i malowidłami stworzonymi przez śmiertelnych.

  Czy ludzka ręka może odmalować boskie oblicze? Czy jest w stanie oddać bijący od niego majestat i moc? Wierzymy, że tak! Jeśli jesteś tego samego zdania ? to konkurs właśnie dla Ciebie!

  Wystarczy, że dowolną techniką przedstawisz wizerunek bóstwa, scenę albo historię z wybranej mitologii i prześlesz ją do nas, a oprócz nieśmiertelnej sławy, publikacji na stronie internetowej festiwalu, w galerii na Facebooku, a także w informatorze możesz wygrać atrakcyjne nagrody: wejściówki na Falkon, gadżety i walutę konwentową.

  Własnoręcznie wykonane prace należy przesyłać w wersji elektronicznej (pliki .jpg, .png, .gif, min. 10x10 cm, 300 dpi) na adres badowski.krzysztof@gmail.com w tytule wpisując: HIEROFANIA ? KONKURS PLASTYCZNY, a w treści maila swoje imię, nazwisko i dane do korespondencji. Na zgłoszenia czekamy do 9 października ? a zatem czasu jest niewiele. Wyniki zostaną ogłoszone 12 października. Jeden uczestnik może zgłosić dowolną ilość prac!

  Niech bogowie ześlą Wam wenę i prowadzą Wasze pędzle, kredki, ołówki i rysiki!

  Konkurs 2:

  Przyszedł czas, byście wy, moi drodzy piewcy heroicznych dziejów, przyjęli rzucone przez nas wyzwanie. Ogłaszamy wszem i wobec konkurs na najlepszy krótki scenariusz gry fabularnej, czyli szybkostrzał!

  Myślą przewodnią naszego konkursu są herosi i ich przygody. System, w którym odbywać by się miały opisywane dzieje, jest w zupełności dowolny. Herosi są wszędzie tacy sami, od Barsawii do Night City. Ważne jest natomiast, by przygoda stanowiła dla nich wyzwanie!

  Co będzie punktowane? Na pewno oryginalność, świeżość i pomysłowość. Nikt nie ma ochoty na słuchanie w kółko tych samych legend. Z tego też powodu chcemy, by prace, które nam prześlecie, nie były nigdzie wcześniej publikowane. Ponadto punkty przyznawane będą za epickość historii, bohaterów i świata przedstawionego.

  Scenariusz taki powinien być krótki, maksymalnie dwie strony A4 (czcionka 12). Prace prosimy przesyłać w czytelnym formacie (.rtf, .doc, .odt, .pdf) na adres rpg.falkon@gmail.com w tytule wpisując SZYBKOSTRZAŁ, a w treści maila swoje imię, nazwisko i dane do korespondencji.

  Na autorów/autorki najlepszych tekstów czekają wejściówki na Falkon 2011, atrakcyjne nagrody rzeczowe, jak również wiekuista sława i wpisanie się w panteon najznamienitszych twórców legend! Oprócz tego, zwycięskie prace zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej.

  Na prace konkursowe czekamy do 19 października, więc nie trać czasu, chwyć swe pióro i uwolnij wyobraźnię!

  Dołączona grafika

  Źródło: informacja prasowa[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram