Forum Trek.pl Newsy Star Wars Wieści z bardzo odległej galaktyki

Wieści z bardzo odległej galaktyki

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #7491

  Konwent taki jak Star Wars Celebration Europe to dobre miejsce do ogłaszania wieści na temat nowych Gwiezdnych Wojen. Nie ma się więc co dziwić, że takowe się pojawiły.

  [more]Odpowiedzialna za Lucasfilm Kathleen Kennedy udzieliła wywiadu na temat Epizodu VII. Wygląda na to, że twórcy rozumieją, co powinno być priorytetem. Że to nie spece od efektów, którzy przecież mogą dziś stworzyć wszystko, uczynią ten film dobrym. Czy ta wiedza coś dobrego przyniesie, czas pokaże. Póki co wiadomo, że w pracach nad scenariuszem ekipa skupia się na ciekawych postaciach i skomplikowanej historii. W to drugie trochę trudno uwierzyć.

  O samych efektach Kennedy też wspomniała. Oczywistym jest, że dużą rolę odegra grafika komputerowa, ale mają pojawić się modele, prawdziwe scenografie i ciekawe lokacje. Kto stawia na Tunezję?

  Wywiad możecie obejrzeć poniżej.

  Ważną wiadomością - dla niektórych najważniejszą - jest potwierdzenie, że kompozytorem muzyki do filmu będzie jednak John Williams. Wielu fanów odetchnęło z ulgą, bo wizja Gwiezdnych Wojen z motywami muzycznymi rodem z LOST niejednemu spędzała sen z powiek.

  Wywiad z Williamsem również tu zamieszczamy.

  A na koniec kilka grafik prezentujących styl nowego serialu animowanego, mającego opowiadać historię z czasów pomiędzy epizodami III i IV. Star Wars Rebels ma się ukazać w przyszłym roku.

  Dołączona grafika

  Źródło: Comingsoon.net[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram