Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Wiemy, kto będzie nowym Supermanem

Wiemy, kto będzie nowym Supermanem

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #6070

  Reżyser Zack Snyder oraz producent Christopher Nolan znaleźli nareszcie nowego Supermana. Jest nim brytyjski aktor, Henry Cavill, znany z roli w serialu Dynastia Tudorów.

  [more]Wytwórnie Warner Brothers Pictures i Legendary Pictures potwierdziły w niedzielę, że 27-letni aktor otrzymał rolę Człowieka ze Stali i jego alter ego, Clarka Kenta. Snyder oświadczył:

  - W panteonie superbohaterów Superman jest najlepiej znaną i szanowaną postacią wszystkich czasów i jestem zaszczycony tym, że mam swój udział w jego powrocie na duży ekran. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że udało się nam zdobyć Henry'ego. Jest najlepszy do tego, by nosić pelerynę i wielkie S na piersi.

  Cavill pokonał kilku innych pretendentów do roli, miedzy innymi Joe Manganiello (True Blood), Armie Hammera (The Social Network) i Jona Hamma (Mad Men).

  Aktor już raz pretendował do roli Supermana, jednak bez powodzenia. Stawał też w szranki o role Jamesa Bonda, ale nie udało mu się pokonać Daniela Craiga. Również niepowodzeniem zakończyły się jego starania o rolę Batmana w filmie The Dark Knight.

  Do dziś dnia nie wiadomo, kto zagra rolę Lois Lane, ale że premiera nowego filmu zapowiedziana jest na grudzień 2012, jest jeszcze dość czasu.

  Źródło: Blastr[/more]

  Diabeu
  Participant
  #96019

  Superman: Man of Steel był całkiem niezły, ale liczę że nowa odsłona będzie jeszcze lepsza.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram