Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Więcej Trona

Więcej Trona

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Jamjumetley
  Participant
  #5364

  Co prawda do premiery jeszcze sporo czasu (w Polsce 24. grudnia), ale spodziewać się możemy coraz więcej wieści o TRON: Legacy. Lubimy podawać sprawdzone wiadomości, ale od czasu do czasu chyba można trochę pospekulować 😉 Tym razem o przyszłości franchise'u.

  [more]

  Dołączona grafika

  Krótko mówiąc - Disney ma bzika na punkcie nowego Trona. Do tego stopnia, że planuje serial telewizyjny, gdzieś na 2011-2012 rok. Nie wiadomo czy miałaby to być produkcja animowana, czy aktorska. Co więcej - kolejny film kinowy mógłby ukazać się w 2013 roku. Jest tylko jeden warunek. Film musi odnieść spektakularny sukces na liście przebojów. W przeciwnym wypadku wspomniane produkcje zostaną odwołane.

  Są też pierwsze przecieki dotyczące zwiastuna. Wedle informacji z wiarygodnego źródła oficjalny trailer ukaże się w kinach w bloku reklamowym przed Alicją 5. marca i trwać ma prawie 2,5 minuty. Czekając na pełen zwiastun, nacieszmy oczy teaserem, który zaprezentowano na zeszłorocznym Comic-Conie:

  Źródło: Ain't It Cool News[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram