Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Weekendowe wyniki seriali scifi

Weekendowe wyniki seriali scifi

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #4434

  Ostatni weekend mimo głośnego wydarzenia, jakim był finał Battlestar Galactica, nie zaowocował dużymi zmianami w wynikach oglądalności produkcji z gatunku scifi.

  [more]Finał BSG przyciągnął 2,4 miliona widzów. Nie jest to dużo w porównaniu z emitowanymi równolegle Terminator: The Sarah Connor Chronicles i Dollhouse, ale liczba ta jest o 56 procent większa od wyniku finału sezonu trzeciego.

  Terminator: The Sarah Connor Chronicles i Dollhouse obejrzało odpowiednio 3,7 i 4,1 miliona widzów, co daje 70 procent przewagi nad serialem Moore'a. W ratingach zyskały tylko dalsze dzieje rodziny Connorów - wzrost o 4,5 procenta w stosunku do zeszłego tygodnia. Dollhouse bez zmian.

  Źródło: Airlock Alpha[/more]

  Magnes
  Participant
  #69802

  Porównanie oglądalności do Terminatora i Dollhouse nie ma sensu! Najmniejszego. To leci w zupełnie innych typach telewizji (Syfy to bodajże kablówka, a Fox to ogólnokrajowa telewizja), dla Sci Fi Channel (Syfy :P) 2,3 miliona to super oglądalność. Dla Foxa 4 miliony to słabiutka.

  Infango
  Participant
  #69830

  No i to FOX więc jest 80% szans że anulują serial, potem zrobi się akcja w internecie ratowania oni się zlitują zrobią wersję kinową ( Firefly ta sama ekipa 🙁 )

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram