Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Ważny news kreskonowy

Ważny news kreskonowy

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #6863

  informacja prasowa

  Po dłuższym czasie mamy dla Was garść wieści dotyczących Kreskonu odbywającego się w dniach 10-12 sierpnia w Tomaszowie Lubelski.

  Odwiedzi nas Darek Kocurek – znakomity grafik, który na swoim koncie ma między innymi stworzenie okładek do książek Stefana Dardy (który również będzie naszym gościem) oraz przekładów powieści Stephena Kinga.[more]

  Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję pograć na konsolach, wpatrując się w 40” ekrany telewizorów. Będą i eRPeGi i typowo rozrywkowe gry jak np. Guitar Hero.

  Z najgłośniejszą wieścią zaczekaliśmy jednak do końca. Przy współpracy z naszym głównym sponsorem - Biurem Podróży Quand organizujemy wyprawę śladami Czarnego Wygonu znanego Wam z kart powieści Stefana Dardy! Zachęcamy do zgłaszania się do udziału w niesamowitej wycieczce, która wyruszy już w konwentowy piątek. Dokładny plan i opis wycieczki znajdziecie na głównej stronie konwentu: http://kreskon2012.dl.pl. Uczestnicy zostaną ubezpieczeni, a cena będzie wliczona w koszt wejściówki na Kreskon. Chętni proszeni są o przesyłanie zgłoszeń wg wytycznych ze strony, na adres: kreskon@gmail.com o tytule „Wyprawa”. Wrażeń nie zabraknie. Czekajcie też na kolejne wieści kreskonowe.

  Pozdrowienia,

  Organizatorzy[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram