Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Walter Koenig wydaje nowy komiks

Walter Koenig wydaje nowy komiks

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #5764

  Walter Koenig poszedł w ślady Williama Shatnera i Zachary'ego Quinto, którzy w zeszłym roku zajmowali się tworzeniem swoich komiksów. W dalszej części prezentujemy jego najnowszy komiks "Things to come".

  [more]Walter Koenig jest najbardziej znany jako Pavel Chekov z dwóch sezonów oryginalnego Star Treka oraz siedmiu filmów kinowych. Ale oprócz tego Koenig jest autorem powieści ("Buck Alice and the Actor Robot"), serii komiksów ("Raver"), książek niefabularnych ("Warped Factors", "Chekov’s Enterprise") oraz filmów ("inAlienable", "I Wish I May"). Teraz powraca do świata komiksów wraz z nową miniserią o wampirach "Things To Come".

  Czteroodcinkowe wydawnictwo Koeniga "Things To Come" prezentuje nowe spojrzenie na wampiry. Jest osadzone w świecie post-apokaliptycznym, w którym wampiry stanowią gatunek dominujący. Nowy komiks będzie rozprowadzany przez Bluewater Productions, tego samego wydawcę, który stoi za nowym komiksem Williama Shatnera. Rzecznik Bluewater powiedział:

  "Jest to epicka opowieść. Fani gatunku mogą myśleć, że wszystko już było, ale wizja Koeniga jest jedyna w swym rodzaju."

  Dołączona grafika

  Walter Koenig ma nadzieję, że później powstanie film na podstawie jego komiksu. Mówił o tym dwa tygodnie temu na konwencie Comic-Con.

  Okładka komiksu "Things To Come" jest dziełem GMB Chomichuka, zaś za grafikę serii odpowiada Nathan Ooten. Seria zadebiutuje na rynku wydawniczym wiosną przyszłego roku.

  Dołączona grafika

  Przy okazji nowego komiksu wydawnictwo Bluewater wznowi pierwszy komiks Koeniga; trzyczęściową opowieść "Raver", po raz pierwszy wydaną w 1990 roku przez Malibu Comics - opowieść o bohaterze, który po kilku przygodach próbuje wrócić do stabilnego, bezpiecznego życia.

  Dołączona grafika

  Źródło: TrekMovie[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram