Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Viggo Mortensen jako generał Zod w najnowszym Supermanie

Viggo Mortensen jako generał Zod w najnowszym Supermanie

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #6135

  Wiemy już, kto zagra nowego Supermana, więc reżyser Zack Snyder i producent Christopher Nolan poszukują odpowiedniego złoczyńcy do swego filmu - podczas tych poszukiwań padło zadziwiające nazwisko. Jak twierdzi Heat Vision, znany z Władcy Pierścieni Viggo Mortensen miał powiedzieć, że jest "osobiście zainteresowany" rolą Generała Zoda.

  [more]Mortensen jest na czele listy aktorów, których chętnie by widziano w tej roli, ale jest problem: aktor negocjuje właśnie role w filmie Snow White and the Huntsman i póki nie wyjaśni się sprawa harmonogramu zdjęć, Zod może być nieosiągalny.

  Nikt jeszcze nie rozmawiał z Mortensenem oficjalnie, ale choć bierze się pod uwagę jeszcze innych aktorów, on jest zdecydowanym faworytem.

  Plotki o tym, że złoczyńcą w nowym filmie będzie właśnie Zod, generał-renegat z Kryptona, zaczęły krążyć kilka tygodni temu, gdy okazało się, że producenci szukają również kandydatki do roli Ursy, jego podwładnej.

  Najnowszy film o przygodach Supermana trafi na ekrany w grudniu 2012.

  Źródło: Blastr[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram