Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Uniwersum Stargate - co dalej...

Uniwersum Stargate - co dalej...

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • GWYNBLEIDD
  Participant
  #3189

  Dwie informacje o dalszych losach uniwersum Stargate pojawiły się w portalu GateWorld. Film Stargate: The Ark of Truth, do którego zdjęcia mają ruszyć w kwietniu będzie kontynuował wątki zapoczątkowane w dwóch ostatnich odcinkach serii SG-1. Postacią, która pojawi się w filmie i odegra kluczową rolę będzie Tomin - mąż Vali, który zdezerteruje z armii Ori. Drużyna Sg-1 wraz z nim uda się do galaktyki Ori w poszukiwaniu Ortus Mallum - miejsca pochodzenia, mającego pomóc w pokonaniu istot. Jednocześnie na arenie pojawi się ruch oporu wobec Ori.

  Poznaliśmy także szczegóły dotyczące początku czwartego sezonu SGA - odcinek ma nosić tytuł Travelers. Atlantis rozpocznie się od konfrontacji między Sheppardem a rasą wspomnianych Wędrowców - rasy, która uciekła przed Wraith w kosmos i od stuleci żyje na statku kosmicznym. Dzięki krwi Shepparda chcą oni użyć technologii Pradawnych do walki z Wraith a posiadają choćby ich statek wojenny.

  Więcej o dalszych losach bohaterów Stargate przeczytacie tutaj - SG-1 oraz tu.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram