Tribble... Tribble!

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Dr Bobaz
  Participant
  #5408

  Zapowiadany od dawna Serwer Testowy (Public Test Server) o interesującej nazwie "Tribble" powinien być dostępny w przeciągu tygodnia. Na Tribblu każdy chętny gracz będzie mógł przetestować nowe elementy rozgrywki, szukać błędów i niedoróbek, i pomóc twórcom STO w balansowaniu gry.

  Wyjaśniło się także, czemu odwołano dzisiejszą przerwę techniczną serwera i dodanie najnowszej łatki z pierwszym epizodem Special Task Force.

  [more]Serwer testowy ma służyć wypróbowaniu zmian, poprawek i nowych elementów w Star Trek Online, w związku z czym zapadła decyzja o odłożeniu na kilka dni premiery "The Infected" - zapowiedzianej na dziś pierwszej misji z cyklu Special Task Force. Długo oczekiwany epizod zostanie udostępniony dopiero po przetestowaniu go na PTS. Zmiana planów podyktowana była poważnym błędem wykrytym w "The Infected" na kilka godzin przed zaplanowaną przerwą techniczną. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to sprawę Bazy Gwiezdnej, z którą Gwiezdna Flota utraciła kontakt, rozwiążemy w przyszłym tygodniu.

  Wszyscy niecierpliwi będą mogli wypróbować ten raidisode już w chwili startu Tribble.

  W momencie uruchomienia Tribble będzie posiadał opcję skopiowania postaci z serwera gry. Operacja ta będzie prawdopodobnie jednokierunkowa, tylko z Serwera Gry na Serwer Testowy.

  Od tego momentu każda przyszła łatka i dodatek będzie najpierw testowany na Tribblu przez wszystkich chętnych graczy. Dopiero po paru dniach na serwerze testowym łatki wejdą na serwer gry. Pozwoli to uniknąć podobnych problemów i odwoływania zaplanowanych przerw technicznych w przyszłości.

  Na pocieszenie świetna wiadomość dla wszystkich wojowników Imperium Klingońskiego. W "The Infected" zagrają nie tylko admirałowie Gwiezdnej Floty, ale także generałowie Klingońskich Sił Obronnych! I choć to niepotwierdzona wiadomość, prawdopodobnie każdy następny STF będzie dostępny dla obu Frakcji.

  Źródło: Forum Star Trek Online[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram