Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Tribble - Publiczny Serwer Testowy dostępny

Tribble - Publiczny Serwer Testowy dostępny

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Dr Bobaz
  Participant
  #5433

  Dołączona grafika

  Tęsknisz za pełnym przejęcia i emocji okresem bety? Brakuje ci obserwowania i testowania nowych zmian, raportowania wszystkiego co nie działa poprawnie i bezpośredniego wpływu na stan i dobrobyt Star Trek Online? W takim razie ucieszy Cię wieść, że publiczny serwer testowy Tribble jest już otwarty. To jest coś właśnie dla ciebie - zapisz się już dziś!

  Tymi słowami developerzy STO zachęcają do korzystania z świeżo otwartego serwera testowego. Grając na Tribble, będzie można zobaczyć wszystkie zmiany jakie będą, bądź nie będą, wprowadzone na właściwym serwerze (Holodeku). Oczywiście Tribble nie ma być wersją demo STO i służyć jedynie celom pokazowym - żeby grac na Tribble'u trzeba mieć aktywną wykupioną subskrypcję STO. Dzięki wsparciu graczy-testerów zmiany na Holodek będą wprowadzane gładko i bezproblemowo, a gracze dostaną maksymalnie dopieszczony i wypolerowany produkt.

  [more]Jak to działa, opisują twórcy gry:

  • Naszym celem jest uruchomienie nowych wersji na Tribble'u, zanim wprowadzimy je na Holodek. Da to mnóstwo czasu na testowanie nowych treści i systemów, zanim staną się obowiązującą wersją.
  • Po prostu skopiuj jedną ze swoich istniejących postaci na Tribble, albo stwórz całkowicie nową postać!
  • Specjalne instrukcje do gry i testowania zostaną opublikowane na forum Tribble, do którego uzyskasz dostęp jak tylko się zapiszesz.
  • Na forum Tribble PTS zamieszczone będą wszystkie informacje o nowej wersji, w tym znane błędy i problemy oraz nowe treści.
  • Swoje spostrzeżenia zamieszczaj bezpośrednio na forum serwera testowego lub korzystając z istniejącego w grze systemu zgłaszania błędów. Zgłoszenia te są rozpatrywane oddzielnie. Forum jest najlepszą metodą na kontakt z twórcami i uzyskanie odzewu.

  Żeby zapisać się i wziąć udział w otwartych testach, skorzystaj z tego linku.

  Zapisanie się doda opcję "Tribble" do twojego launcher'a. Dodatkowo wybranie opcji Tribble po raz pierwszy spowoduje zainstalowanie oddzielnej kopii Star Trek Online, co wymaga przynajmniej 10 GB wolnego miejsca na dysku. Takie rozwiązanie pozwala ci wybierać między Tribblem, a Holodekiem, które różnią się wersją gry. Zawsze upewnij się, że wybrałeś właściwy serwer, zanim zaczniesz patchować!

  Uwaga, w związku z tym, że Tribble to serwer testowy, twórcy nie zapewniają pełnego wsparcia. Ponadto rezerwują sobie prawo do kasowania postaci i wyłączania serwera w dowolnym momencie. Nie będzie to miało żadnego wpływu na postaci na Holodeku.

  [/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram