Forum Trek.pl Newsy Star Trek Trekowy Box Office

Trekowy Box Office

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4610

  Star Trek J.J. Abramsa porwał amerykańską widownię. W sam tylko piątek wpływy ze sprzedaży biletów osiągnęły 31 milionów dolarów, co dało drugi wynik pośród otwarć wszech czasów w kategorii filmów akcji, poinformowała gazeta Variety.

  [more]

  Film wyświetlany w 3,849 kinach w USA niemal dogonił zyskami z pierwszego dnia emisji inny przebój Paramountu tj. Iron Mana, który w dniu otwarcia osiągnął wynik 38.7 milionów dolarów.

  Natomiast przedpremierowy pokaz Star Treka w czwartek zapewnił wpływ około 7-8 milionów dolarów, jak poinformował Entertainment news buzz, opierając się na "anonimowym, dobrze poinformowanym źródle."

  To lepszy wynik niż ten, który osiągnął Iron Man. Tenże podczas przedpremierowych pokazów, także w czwartek, zarobił 5 milionów dolarów. W niedzielę, która zamykała pierwszy weekend emisji film zarobił już 102.1 miliona dolarów.

  Gazeta kończy uwagą, że obecne wpływy pochodzą głównie od zatwardziałych fanów, a w związku z tym wyniki na pierwszych pokazach niekoniecznie oznaczają, że film zarobi tyle co Iron Man. Jest jednak bardzo prawdopodobne, że jeśli tak dalej pójdzie, wpływy mogą wnieść pomiędzy 65 a 75 milionów dolarów.

  Źródło: SciFi Wire[/more]

  Reyden
  Participant
  #72062

  Nieźle , Nieźle .Biorąc pod uwagę zestawienie TOP10 amerykańskiego BOX OFFICE z zeszłego tygodnia to ST XI ma spore szanse na 2 miejsce , na 3 na pewno .Może nawet będzie na 1 miejscu .

  Infango
  Participant
  #72076

  No to niech teraz się ostro biorą za nowy serial !!

  Lo'Rel
  Participant
  #72078

  Serialu tak prędko nie zrobią, będą kręcić filmy do upadłego. Oby równie dobre, a nawet lepsze od tego.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram