Forum Trek.pl Newsy Wydarzenia Trek.pl obejmuje patronat medialny nad FALKONEM

Trek.pl obejmuje patronat medialny nad FALKONEM

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #6944

  W dniach 23-25 listopada 2012 roku Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki “Cytadela Syriusza” organizuje w Lublinie XIII Ogólnopolski Festiwal Fantastyki FALKON 2012. Z przyjemnością informujemy, że poraz kolejny nasz serwis dołącza do patronów medialnych tej wielkiej imprezy.

  FALKON to trzydniowa impreza kulturalna o profilu związanym z szeroko pojętą fantastyką. To jedna z największych i najważniejszych imprez tego typu w Polsce, co roku zbierająca bardzo dobre opinie. Festiwal poświęcony jest literaturze, filmowi, grom i sztuce, głównie o tematyce fantastycznej. Wśród zaproszonych gości znajdą się najważniejsi i najpopularniejsi twórcy polscy, jak również wybrani twórcy zagraniczni, zaprezentowane zostaną najistotniejsze tytuły obecne na rynku, zaprezentowane będą oczekiwane premiery i zapowiedzi.

  [more]13-sta edycja zobowiązuje, także w tym roku pod hasłem: „Licho nie śpi” stawiamy czoła wszelkim przesądom związanym z pechem i złym losem. Drwimy sobie z czarnych kotów, przechodzenia pod drabiną, rozsypanej soli i potłuczonych luster (nie wspominając już o nadchodzącym końcu świata :P).

  A już teraz możecie wziąć udział w falkonowym konkursie literackim!

  Wystarczy, że stwórzycie dowolną formę literacką (mieszczącą się w przedziale 10-40 tyś. znaków ze spacjami) inspirowaną hasłem 13-stego Falkonu. To, czy potraktujecie temat konkursu dosłownie czy metaforycznie, poważnie czy z przymrużeniem oka, zależy wyłącznie od Waszej inwencji. Podpisany imieniem i nazwiskiem tekst swojego autorstwa wyślijcie w załączniku na adres: festiwal.falkon[małpa]gmail.com do końca września, w temacie maila wpisując: KONKURS NIE-ŚPIE-NNICZY, a w treści podając dane do korespondencji. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 20 października. Autorów najlepszych tekstów nagrodzimy wejściówkami na 13-sty Falkon, walutą konwentową oraz publikacją w informatorze konwentowym lub na stronie internetowej festiwalu.

  Nie przewidujemy ograniczeń wiekowych dla uczestników konkursu. Jedna osoba może wysłać tylko jeden tekst. Życzymy Wam weny… i szczęścia!

  P.S. Zapewne słyszeliście, że nieobecność na 13-stym Falkonie przynosi pecha, więc nie może Was na nim zabraknąć!

  Po więcej informacji koniecznie zajrzyjcie na http://www.falkon.co.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram