Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Trailer Outlandera

Trailer Outlandera

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #4220

  IGN udostępnił zwiastun nowego thrillera sci-fi - Outlander. Film ma mieć premierę jeszcze w styczniu.

  Zastanawialiście się kiedyś, jak by wyglądało spotkanie wikingów i istot pozaziemskich? Nie, nie tak przyjaźnie jak w serialu Stargate. Outlander opowiada historię takiego spotkania. W ósmym wieku naszej ery przy norweskich fjordach rozbija się statek kosmiczny. Na Ziemię trafiają dwaj wrogowie - żołnierz o imieniu Kainan i krwiożercza istota zwana Moorwen. By powstrzymać potwora przed zniszczeniem świata wikingów, Kainan zawiera sojusz z norweskimi wojownikami.

  Trailer dostępny jest tutaj. A sam film pojawi się 23 stycznia.

  Gosiek
  Participant
  #67766

  Zastanawialiście się kiedyś, jak by wyglądało spotkanie wikingów i istot pozaziemskich?

  Yup. Czytając "Pana Lodowego Ogrodu" Grzędowicza. Tam wyglądało o wiele ciekawiej niż w tym trailerze, choć z odwróconej perspektywy - technicznie zaawansowanych Ziemian trafiających na planetę łudząco podobną do tego, co opowiadają historie o Wikingach i innych mniej lub bardziej współczesnych im narodach. A tu szykuje się przyjemne, kolorowe i nie wymagające za wiele od widza kino akcji - w sam raz na wypad z czteropakiem piwa do kina. 😉 Tylko tyle i aż tyle, o ile filmowi uda się zapewnić te dwie godziny dobrej rozrywki i nie wylecieć z pamięci oglądającego po tygodniu.

  Krusty
  Participant
  #67769

  Zwiastun ma epę im więcej filmów które korzeniami nawiązują do lat 80-tych tym lepiej.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram