Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Tier 5 Constitution wreszcie w Star Trek Online

Tier 5 Constitution wreszcie w Star Trek Online

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #7808

  Dołączona grafika

  Cryptic się przełamał, CBS ugiął. Już w najbliższy czwartek do Star Trek Online trafi długo wyczekiwana przez graczy klasa Constitution w wersji Tier 5. Mało tego, Cryptic udostępni nie jeden, a trzy warianty okrętu. Constitution Class Retrofit Bundle sprzedawany będzie w C-Store w cenie 5000 Zen, lub pojedynczo w cenie 2500 Zen.

  Cryptic zdaje sobie sprawę jak istotny dla graczy jest ten ikoniczny okręt, przez co zadbał o to, żeby nikt nie czuł się rozczarowany. Constitution Class Retrofit to pierwszy okręt Federacji posiadający zintegrowane urządzenie maskujące. Sojusz z Republiką Romulańską przyczynił się do wymiany technologicznej, która niczym w odcinku "The Enterprise Incident" okazała się wyjątkowo prosta w implementacji dla tej klasy okrętu. Constution wyposażony będzie także w komplet zdolności Cruiser Commands, a także dla formalności otrzyma slot na Hangar.

  [more]

  Ale to nie koniec niespodzianek. W związku z wymianą technologiczną między Federacją i Romulanami, a także by gracze Romulańscy nie poczuli się rozczarowani, Constitution Class Retrofit będzie pierwszym okrętem frakcji sojuszniczej z poziomu Tier 5, który będą mogli zakupić także sprzymierzeni Romulanie. Jednak Klingoni ani Romulanie sprzymierzeni z Klingonami nie otrzymają swojej wersji okrętu. "Nie lubię Klingonów. W dodatku nikt nie gra Klingonami, gdyż mają za mało contentu względem innych frakcji, w związku z czym nie mamy zamiaru inwestować czasu i pieniędzy na rozwijanie frakcji, którą nikt nie gra" - mówi Al "Geko" Rivera, Lead Designer Star Trek Online.

  Statystyki Constitution Class Retrofit prezentują się następująco:

   

  Constutitution Class Retrofit

  Dołączona grafika

  Frakcja: Federacja i sprzymierzeni z FED Romulanie

  Dostępność: C-Store

  Kadłub: 43,000

  Modyfikator osłon: 1,2

  Załoga: 200

  Uzbrojenie dziobowe: 5

  Uzbrojenie rufowe: 3

  Urządzenia: 4

  Zwrotność: 11

  Modyfikator impulsowej: 0,20

  Stanowiska mostka: Cmdr. Universal, Lt.Cmdr. Engineer, Lt.Cmdr. Science, Lt. Universal

  Konsole: 3 inżynieryjne (4 dla wersji inżynieryjnej), 3 taktyczne (4 dla wersji taktycznej), 3 naukowe (4 dla wersji naukowej)

  Hangar: 1

  +5 Mocy do wszystkich podsystemów

  Możliwość używania Dual Cannons

  Matter-Antimatter Warp Core

  Cruiser Commands: Strategic Maneuvering, Shield Frequency Modulation, Weapon System Efficiency, Attract Fire

  Romulan Battle Cloak

  Constitution Class Retrofit nie będzie posiadał własnego mostka - gracze będą musieli dokupić TOS Bundle żeby móc przejść się po oryginalnym wnętrzu Enterprise. Cryptic jednak zachęca do inwestycji dodatkową promocją. Wszyscy, którzy zakupią Constitution Class Retrofit Bundle oraz TOS Bundle otrzymają gratis unikatowy skin okrętu do ustawienia w dowolnej stoczni.

  Dołączona grafika

  Źródło: Season 8 Dev Blog #58[/more]

  Jamjumetley
  Participant
  #116683

  No, to moja kolekcja wszystkich Enterprise'ów nareszcie będzie prawdziwie kompletna!

  iron1992
  Participant
  #116685

  No nie zły żart na prima aprilis. Mało prawdopodobne żeby tego Entka z ostatnich dwóch filmów dali bo licencje są drogie jak to powiedział kiedyś ktoś od Cryptica.

  Uchi
  Participant
  #116686

  A ja widziałem na Tribblu że będzie dostępny nowy fioletowy BOFF: Mirror cpt.Kirk Dark Clone, uniwersalny(!). Tylko 800zen. Jak patrze na ten nowy T5 Connie to pewnie pojawi się razem z nim!

  iron1992
  Participant
  #116687

  Dla mnie i tak to pic na wodę. Czyli prima aprilis.

  Ugand
  Participant
  #116689

  Suavek, zapomniałeś konsol:

  INVERTED ARTIFICIAL EMISSION GENERATOR - napędzany mocą Monty Scotta generator dający +120% HP & shield/sec w trakcie walki i 600% HP & shield/poza nią. Dodatkowo, w Sector Space pozwala na lot z hipertranswarp, umożliwiający cofanie się gracza w czasie. Bonus: pozwala przenieść się na okręt w dowolnym momencie, nawet w trakcie walki.

  UNKNOWN QUANTUM MATRIX SCANNER - ulubione narzędzie naukowe Lt. Cmdr Spocka - pozwala uzyskać wszelkie informacje na temat każdego istniejącego obiektu we wszechświecie, niemal natychmiast. 5%/sec szansy na umieszczenie efektu 'exploit' na każdym okręcie, który znajduje się w polu widzenia Constitution Class Retrofit

  AMBIENT PULSE SIGNAL METER - podstawowe narzędzie najsłynniejszego lekarza Federacji, Leonarda "Bones" McCoya. zmniejsza szanse na śmierć gracza, a także innych członków drużyny, o ile nie noszą czerwonych koszul. BONUS: Za każdym razem, kiedy ktoś zostanie obezwładniony (Respawn in...), wszyscy na mapie usłyszą He's dead, Jim

  Bonusy setowe to zaś:

  2/3 - BRIDGE CREW SYNERGY - zwiększa wszystkie statystyki o 100%

  3/3 - I'M WILLIAM SHATTNER. I CAN SCORE ANYTHING - najnowsza technologia! używając kamerki internetowej i specjalnego oprogramowania śledzącego ruch gałek ocznych sprawimy, iż wybuchnie każdy wrogi okręt, na który spojrzymy.

  domirex
  Participant
  #116690

  Jeszcze zapomnieliście o poczwórnych wyrzutniach torped fotonowych. Skille na nią działają.Sześciany Borg drżyjcie przed kapitanem Kirkiem i jego załogą ;D ;D ;D

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram