Forum Trek.pl Newsy Fantastyka The X-Files 3

The X-Files 3

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • Jamjumetley
  Participant
  #5879

  Francuski magazyn TVMag opublikował rozmowę z Davidem Duchovnym, znanym z roli Foxa Muldera w serialu Z archiwum X. Aktor twierdzi, że powstaje scenariusz trzeciego filmu pełnometrażowego o agentach FBI rozwiązujących sprawy z zakresu zjawisk niewyjaśnionych.

  [more]

  Dołączona grafika

  "Scenariusz właśnie powstaje. Trwa oczekiwanie na zielone światło od [Twentieth Century] Fox, rozczarowanego kiepskimi wynikami poprzedniej części. Moim zdaniem błąd twórców polegał na zbytnim odejściu od korzeni serii. Co więcej - film wypuszczono latem. Trójka będzie bliższa oczekiwaniom widzów. Rządowe teorie spiskowe itd." - powiedział magazynowi Duchovny.

  Poprzednie filmy spotkały się z mieszanymi ocenami. Generalnie postrzegane były jedynie jako wydłużone odcinki serialu telewizyjnego. Nie zmienia to faktu, że agenci Mulder i Scully cały czas posiadają wierne rzesze fanów, którzy z niecierpliwością będą czekać na kolejną odsłonę serii.

  Źródło: Collider[/more]

  Diabeu
  Participant
  #94326

  Dla mnie to chyba nius roku, ale tylko błagam, żeby nie skopali tego jak poprzedniej części.Jedynka była super.X-2 tak ogólnie oglądało się fajnie z perspektywy 6-letniego wyczekiwania na Xfajle, ale film miał masę wad, pomimo mojej ogromnej sympatii do pary agentów.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram