Forum Trek.pl Newsy Fantastyka The Dark Knight w końcu na drugiej pozycji

The Dark Knight w końcu na drugiej pozycji

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #3992

  Po czterech tygodniach dominacji na liście najlepiej zarabiających filmów The Dark Knight z 16.8 mln USD zarobionymi w ubiegłym weekendzie (ogólnie 471.5 mln USD) przesunął się na drugą pozycję, ustępując miejsca komedii Tropic Thunder.

  [more]Zgodnie z przewidywaniami najnowsza część przygód człowieka nietoperza zajęła drugie miejsce wśród najlepiej zarabiających filmów w historii, wyprzedzając Star Wars (461 mln USD). Do pobicia zostaje zatem tylko rekordzista Titanic ze swoimi 600 mln USD.

  Tworzone komputerowo Star Wars: The Clone Wars zajęły w tym tygodniu trzecie miejsce, zgarniając 15.5 mln USD. Czwarte miejsce zajął horror z Kieferem Sutherlandem, Mirrors, z około 11 mln USD.

  Na uwagę zasługuje jeszcze jedna produkcja, która pojawiła się w tym tygodniu. Jest to film animowany w 3-D o nazwie Fly Me to the Moon, przedstawiający historię lądowania Apollo 11 na księżycu. Film ten, debiutując w 452 kinach zarobił 2 mln USD, co uplasowało go na pozycji 12.

  Informacja zaczerpnięta z serwisu SCI FI Wire.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram