Forum Trek.pl Newsy Fantastyka The Dark Knight bije rekordy

The Dark Knight bije rekordy

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #3960

  Według doniesień agencji Assoviated Press, najnowsza część przygód człowieka-nietoperza opatrzona nazwą The Dark Knight przekroczyła magiczną sumę przychodów wynoszącą 300 milionów USD już po 10 dniach od premiery, co stanowi nowy rekord.

  [more]W poprzednim, a zatem drugim weekendzie w którym wyświetlano Batmana, zarobił on 75,6 mln USD, co dało całkowitą sumę 314 mln, a zarazem pobiło rekord ustanowiony wcześniej przez film Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest, któremu to osiągnięcie tej granicy zajęło 16 dni.

  Studio Warner Bros przewiduje, że w 18 dniu wyświetlania filmu suma przychodów przekroczy 400 mln USD, co będzie kolejnym rekordem, kładącym na kolana Shreka 2 i jego 43 dni.

  Kolejnym filmem SF, który zadebiutował w owym weekendzie był The X-Files: I Want to Believe, który zarobił 10,2 mln USD, plasując się na 4 miejscu.

  Tymczasem Hancock Willa Smitha przez weekend zarobił kolejne 8,2 mln USD, przekraczając tym samym również okrągłą sumę 200 mln.

  Informacja zaczerpnięta z serwisu SCI-FI Wire.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram