Forum Trek.pl Newsy Fantastyka Szpieg na planie Stargate Universe

Szpieg na planie Stargate Universe

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #4924

  Wszyscy lubimy szpiegowskie zdjęcia. A przynajmniej ci z nas, którzy posiadają romulańskie geny. Okazuje się, że i fani Stargate lubią szpiegować. Jeden z nich znalazł się na planie filmowym na Uniwersytecie Kolumbii Brytyjskiej, gdzie kręcono akurat scenę do czternastego odcinka Stargate Universe "Human" i nagrał krótki filmik.

  [more]W scenie biorą udział Robert Carlyle (Nicholas Rush) i Michael Shanks (Daniel Jackson). Przedstawia ona wspomnienia Rusha z czasów, gdy przyłączył się on do programu Gwiezdnych Wrót.

  Filmik dostępny jest na GateWorld.[/more]

  Infango
  Participant
  #76622

  Mocne trzyma w napięciu i ta kamera z wolnej ręki coś pięknego :EA tak na powarzenie 14 odcinek na ziemi ? Czy powtórka SG1 w innej Galaktyce żyją ludzie którzy mieszkają jak my lub ktoś jest ranny i ma haluski ( morze jakieś grzybki 🙂 )

  Piotr
  Keymaster
  #76623

  A przeczytaj uważniej news. ;>

  Barusz
  Participant
  #76625

  "romulańskie geny"Nie jestem spoecjalistą, ale z tego co pamiętam, to moda na szpiegów na planie zaczęła się od Lost - więc wszyscy jesteśmy po prostu częścią tego spisku

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram