Forum Trek.pl Newsy Star Trek Światowa premiera Star Trek 7 maja w Australii.

Światowa premiera Star Trek 7 maja w Australii.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #4416

  Na uroczystej gali 7 maja w słynnym gmachu Opery w Sydney gośćmi będą między innymi: J.J. Abrams, Chris Pine, Zachary Quinto, Eric Bana i Karl Urban.

  Sydney jest początkiem światowych premier - uroczyste gale są planowane także w Austrii, Belgii, Francji, Niemczech, Japonii, Korei, Holandii, Nowej Zelandii, Rosji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i przede wszystkim w USA.

  Źródło: TrekMovie

  Piotr
  Keymaster
  #69598

  Dziwne, ze w Polsce nie planuja. ;>

  I. Thorne
  Participant
  #69600

  Normalne, że w Polsce nie planują :>

  Lo'Rel
  Participant
  #69617

  Co tam będą na prowincję jeździć :>

  Eviva
  Participant
  #69630

  Normalne, że w Polsce nie planują :>

  W Polsce Star Trek to coś bardzo niszowego - mało kto wie,co to jest i poprawia rozmówcę, pytając: "Znaczy,Star Wars?" albo:"Miałeś na myśli StarGate?"

  Ot, zaścianek,żeby nie wyrazić się gorzej.

  Flashbones
  Participant
  #69634

  Ważne żeby powstawały nowe filmy i seriale treka, a to że w Polsce jest mało znany i nie popuralny mało mnie obchodzi, to w końcu dla fanów treka, a nie dla postronnych ludzi, dzięki nowym filmom i serialom, może przybędzie nowych fanów, ale to musi być naprawde coś a nie jakieś tam bzdety, coś co wciągnie tak że z niecierpliwością bedzie się czekać na kolejne przygody bohaterów serialu czy też filmu.

  Vashar
  Participant
  #69635

  Czy ja wiem, czy z tą rozpoznawalnością tak źle? Jak ja się w pracy "oflagowałem" plakatami trekowymi w różnych miejscach to raczej ludzie wiedzieli co to jest i nie mylili z SW... odpowiedzi bardziej plasowały się w: "Star Trek? A to nie dla dzieci?" albo "Nigdy tego nie lubiłam, wkurzał mnie ten łysy" 😛

  Eviva
  Participant
  #69637

  U mnie to tylko niektóre nastolatki wiedziały, o co chodzi...i dwoje młodych rodziców.Reszta drapie się w głowe i rzuca sformułowania jak powyżej.

  Flashbones
  Participant
  #69638

  Ponieważ większość woli oglądać miłosne pierdółki ( telenowele, Moda na sukces, M jak Miłości czyli codzienne pierdoły itp.) lub seriale sensacyjne gdzie wielki policjant lub detektyw lub jakiś heros niepokoanany wszystko rozwala w około i zawsze zwycięża. Ja wole treka, Babylon 5, Stargate , Farscape i wiele innych scfi w których widizmy rzeczy które nie są na codzień.

  Eviva
  Participant
  #69642

  Ja też. Według mnie ma to daleko więcej sensu,choć w Farscape dla przykładu drażni mnie charakteryzacja,niewiele lepsza od TOSowej, a czasem nawet gorsza. Jest to jednak serial lepszy,niż początkowo mi sie zdawało - choc jakbym miała wybrać,to wolę LEXX

  Lo'Rel
  Participant
  #69661

  Ja tam jak niedawno tłumaczyłem koleżance jaką chcę zrobić fryzurę (stylizowana na Spocka), to stwierdziła: jak ten ze Star Treka? Czyli nie jest tak źle, ze znajomością produktu. Inna mówiła, że nie oglądała ST, bo ten z wielkim czołem jest straszny (Worf).

  a skoro

  większość woli oglądać miłosne pierdółki

  to niech oglądają, Star Trek i sci-fi w ogóle, są skierowane to konkretnego typu odbiorcy, zatem czy będzie u nas premiera czy nie, to znawcy tematu i tak wiedzą, że 8 maja nowy film będzie w kinach.

  Piotr
  Keymaster
  #69664

  Sek w tym, ze nowy ST moze (a w zamysle ma) trafic w gust szerszego grona. A to szersze grono poinformowane nie bedzie.

  Toreth
  Participant
  #69665

  Sek w tym, ze nowy ST moze (a w zamysle ma) trafic w gust szerszego grona.

  A to może oznaczać, że będzie to tylko jakaś hollywoodzka kaszana "jak zwykle", tylko z użyciem lubianych przez nas postaci, a nie żaden prawdziwy Star Trek 😐

  fluor
  Keymaster
  #69668

  Toreth 🙂 Powiedz jak się żyje na Dalekim Wschodzie 🙂

  Toreth
  Participant
  #69674

  Fantastycznie się żyje 😆 W moim profilu jest link do mojego bloga, w którym jest to dość szczegółowo opisane :ok:

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram