STOked - odcinek 105

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #6508

  Dzisiejszy odcinek STOked może i nie jest szczególnie długi, ale zdecydowanie warto się z nim zapoznać, głównie ze względu na segment Community Feedback. Zawarte w nim zostały informacje pokrywające się z naszym wczorajszym newsem, plus kilka dalszych obserwacji w temacie przygotowań do następnej aktualizacji. Co więcej, zaprezentowano dokładny rachunek konwersji dotychczasowych walut do Dilithium, którego detale mogą nieco rozczarować osoby posiadające pokaźny zasób Emblemów.

  Oprócz tego w podcaście porównanie starej i nowej wersji misji The Cure, a także tradycyjny segment newsów i teaserów, w którym zobaczycie między innymi prawdopodobną królową Borg. Cały odcinek obejrzeć możecie poniżej, lub na oficjalnej stronie Jupiter Broadcasting. Tymczasem tutaj znajdziecie temat poświęcony konwersji Dilithium, włącznie z arkuszem, w którym możecie sami sprawdzić ile surowca otrzymacie po zmianach.

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram