Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek XI nie doleci tam, gdzie nie były poprzednie filmy

Star Trek XI nie doleci tam, gdzie nie były poprzednie filmy

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Eviva
  Participant
  #4210

  Wbrew sugestiom zawartym w akcji trailera, nie spodziewajmy się, że Star Trek XI będzie pikantny - wynika ze słów Chrisa Pine'a.

  [more]Jak informuje E!Online mimo poprzednich oświadczeń Pine'a, że Star Trek będzie "bardziej seksowny dla nowego pokolenia," nie spodziewajcie się niczego, co przekracza granice.

  "To inny Star Trek, ale nie ma tam scen szalonego seksu" - powiedział Pine w wywiadzie w trakcie uroczystości HBO Golden Globes. - "Może być trochę gołych pępków, ale wiecie, bikini wymyślono już dawno temu, nie sądzę więc, żebyśmy zjeżyli komuś włosy na głowie."

  Przedtem Pine uprzedzał, że scena, gdy Uhura (Zoe Saldana) pokazuje biustonosz podczas zmiany ubrania "stanie się sławna." Inna scena trailera pokazuje Kirka w prowokacyjnej scenie z oriońską kobietą (Rachel Nichols), o której powiedziano, że będzie jedną z dwóch scen miłosnych w Star Trek XI.

  Kilka miesięcy przed wejściem Star Treka XI do kin Pine jest gotów na to, co się stanie. "Czekam cierpliwie" - rzekł. - "Jestem jak ośmiolatek w wigilię."

  By przeczytać artykuł, kliknij tutaj.

  Źródło: TrekToday [/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram