Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek TOS - sezon 2

Star Trek TOS - sezon 2

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • Piotr
  Keymaster
  #7172

  Już dziś premiera drugiego sezonu przygód kapitana Kirka i załogi okrętu USS Enterprise na CBS Action. Kolejne odcinki oglądać można będzie od poniedziałku do piątku o 19:00.

  W dalszej części znajdziecie informację prasową.

  [more]Kosmiczna podróż trwa

  Dołączona grafika

  Kapitan Kirk, Spock, dr McCoy, Sulu i Uhura, czyli załoga statku kosmicznego Enterprise kontynuuje swoją podróż po kosmosie badając nowe kultury i cywilizacje. Kultowy serial science-fiction, który zdobył milionowe rzesze fanów na całym świecie, wart jest poświęcenia uwagi. Zwłaszcza że już niedługo premiera kinowa nowego filmu, co godne jest odświeżenia pamięci i przypomnienia sobie losów załogi Enterprise. Drugi sezon „Star Trek” od 11 stycznia w dni powszednie o godz. 19.00 tylko na CBS Action.

  „Star Trek” to jeden z najbardziej popularnych seriali science-fiction na świecie. Odkąd w 1966 roku wyemitowano pierwszy odcinek, zyskał rzeszę wiernych i oddanych fanów. Dowodem na to może być liczba poczty od fanów jaką otrzymywała ekipa serialowa. Od grudnia 1967 roku do marca 1968 roku dotarło do obsady ponad 116 tysięcy listów! Taśmy serialu są także przechowywane w Instytucie Smithsona – największym na świecie kompleksie muzeów i ośrodków naukowo-badawczych. Jest to jedyny serial telewizyjny uhonorowany w ten sposób, co wynika z jego wysokiej popularności wśród społeczności naukowej.

  „Star Trek” przedstawia losy ekipy statku kosmicznego USS Enterprise, która udaje się na pięcioletnią misję w celu zbadania odległych krańców kosmosu oraz poszukiwania nowych form życia i cywilizacji. Ponadto, serial podbijał serca podejmując istotne społecznie tematy w futurystycznym wydaniu.[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram