Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek: TOS Remastered gotowy!

Star Trek: TOS Remastered gotowy!

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • cinus
  Participant
  #3768

  Jak donosi portal internetowy trekmovie.com, prace nad "unowocześnieniem" Star Trek: TOS, prowadzone przez CBS Digital zostały pomyślnie zakończone po około dwudziestu jeden miesiącach. Niebawem uzyskamy zatem możliwość obejrzenia przygód Kirka, Spocka i całej reszty w wersji cyfrowej!

  [more]Projekt rozpoczęto w sekrecie na początku 2006 roku z założeniem uhonorowania 40-lecia Star Treka, już po kilku miesiącach ruszyły także prace. Przeróbce poddano 80 odcinków oryginalnej wersji, dodając około 2200 nowych efektów, w tym: tła, nowe statki i wiele, wiele innych. Wbrew pozorom nie ograniczono się tylko do dodania nowych "światełek", poprawiono bowiem szereg niedociągnięć, które wcześniej zaistniały z powodu ograniczonego budżetu. Cudów jednak nie należy się spodziewać - wszystko bowiem, co zrobiono, to odświeżono stare odcinki, nie kręcono ich od nowa - zatem klimat lat 60-tych wciąż będzie odczuwalny.

  Sprzedaż drugiego sezonu TOS-R rozpocząć ma się w sierpniu, zaś trzeci na półki sklepowe trafić powinien przed końcem roku. Wszystko to pozwoli nowemu pokoleniu, wychowanemu na świetnych efektach specjalnych znanych z choćby Gwiezdnych Wojen odkryć przesłania zawarte w TOS'ie. Wszystkich chętnych do zakupu odsyłamy na strony Amazon.com:

  Sezon 1 TOS-R

  Sezon 2 TOS-R

  Na koniec mała galeria:

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika[/more]

  I. Thorne
  Participant
  #58559

  Parę nowych widoczków to za mało by wyciągnąć ze mną kolejna kasę. Powinni poprawić efekty fazerów czy lotu w warp ze słynnymi zmugami.

  Eviva
  Participant
  #59624

  Zgadnijcie, kto na pewno to kupi?

  Piotr
  Keymaster
  #59625

  Pewna fanka, ktora sama siebie nazywa fanatyczka? 😉

  Eviva
  Participant
  #59628

  Bingo! Fakt, jeśli nazwiesz mnie nie fanką, a wściekłą fanatyczką, to każdy, kto mnie zna, odpowie: "Ciepło, ciepło..."

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram