Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek: The Experience - dostępne wirtualnie

Star Trek: The Experience - dostępne wirtualnie

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #5207

  Star Trek: The Experience to interaktywny park rozrywki, w którym można było nie tylko poznać historię Star Trek i obejrzeć eksponaty, ale poczuć się jak na pokładzie USS Enterprise. Atrakcja dostępna w Las Vegas Hilton została zamknięta 1 września 2008, ale firma Digital Properties przygotowała specjalną galerię, która upamiętnia The Experience.

  [more]

  Dołączona grafika

  Liczne zdjęcia panoramiczne (360 stopni) i zwykłe zostały wykonane 11 sierpnia 2008 roku, na 3 tygodnie przed oficjalnym zamknięciem wystawy. Dzięki nim możemy poczuć namiastkę tego, czym były odwiedziny w Star Trek: The Experience. Stronka jest podzielona na sześć działów: Spotkanie z Klingonami, Borg 4D, Muzeum, Bar Quarka, Promenada i Zaplecze - w każdym z nich możemy obejrzeć kilka zdjęć panoramicznych (wraz z odpowiadającym im podkładem dźwiękowym) i galerię zwykłych zdjęć. Poniżej prezentujemy kilka wybranych:

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Dołączona grafika

  Wystawę próbowano przywrócić na czas premiery nowego "Star Trek" Abramsa w maju 2009, ale ostatecznie zrezygnowano z tego. Trwają rozmowy, by Star Trek: The Experience wróciło w 2010 roku.

  Wirtualną wycieczkę po Star Trek: The Experience można odbyć na stronie Digital Properties.

  Źródło: TrekToday[/more]

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram