Forum Trek.pl Newsy Star Trek Star Trek: Renegades zbiera dodatkowe fundusze na efekty specjalne

Star Trek: Renegades zbiera dodatkowe fundusze na efekty specjalne

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • Author
  Posts
 • fluor
  Keymaster
  #7843

  Fanowska produkcja Star Trek: Renegades, o której pisaliśmy już wcześniej, zbiera obecnie fundusze na dodatkowe efekty specjalne.

  Jak tłumaczą producenci, chcą pokazać wytwórni CBS pilot serialu, by zachęcić ich do kontynuacji projektu (jako serial online albo telewizyjny) i stąd tak duży nacisk na to, by efekty były na możliwie najlepszym poziomie.

  Testowa scena przelotu klingońskiego krążownika

  [more]

  Akcja Star Trek: Renegades dzieje się 10 lat po zakończeniu Voyagera. Szef wywiadu Gwiezdnej Floty admirał Pavel Chekov oraz komandor Tuvok, kierujący tajną organizacją Sekcją 31, w obliczu kryzysu energetycznego grożącego Federacji wysyłają na misję okręt złożony z nietypowej załogi: wyrzutków i przestępców. Tytułowi renegaci mają swoimi niekonwencjonalnymi i drastycznymi metodami wykonać zadanie o wiele skuteczniej niż standardowa ekipa Gwiezdnej Floty.

  W produkcji bierze udział wielu znanych aktorów, w tym Walter Koenig i Tim Russ (ten drugi jest także reżyserem filmu).

  Zbiórka funduszy ma pokryć koszty związane z zakupem licencji na programy do obróbki graficznej, a w dalszej kolejności także na graficzne stacje robocze. Jak zapewniają producenci, dodatkowe fundusze nie pójdą na niczyje pensje, a wyłącznie na potrzeby sprzętowo-narzedziowe teamu od efektów specjalnych.

  Oficjalny teaser Star Trek: Renegades

  Źródło: oficjalna strona Star Trek: Renegades[/more]

  swgs1994
  Participant
  #117119

  Fajnie by było gdyby Tim Russ i Cryptic naprawdę połączyli swoje produkcje w jedno uniwersum i zrobili ze Star Trek Renegades spin-off prequel do Star Trek Online.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram