Forum Star Trek Online - Forum serwisu STOnline.pl Newsy Star Trek Online Star Trek Online "za darmo" raz jeszcze

Star Trek Online "za darmo" raz jeszcze

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • Slawek
  Moderator
  #6414

  Nie, wyjątkowo nie chodzi o przejście gry na model Free-to-Play. Otóż zapewne pamiętacie przeprowadzoną niedawno przez serwis Alienware Arena akcję rozdawania kluczy do pełnej wersji Star Trek Online całkowicie za darmo. Ci z Was, którym nie udało się na promocję załapać z pewnością ucieszą się na wieści o jej wznowieniu. Szczególnie, że tym razem do rozdania jest ponad osiem tysięcy kodów.

  Aby nie było jednak zbyt pięknie, z oferty skorzystać mogą tylko osoby, które nie posiadają jeszcze zarejestrowanej kopii gry na swoim koncie. Co więcej, tym razem w pakiecie znajduje się jedynie 10 dni subskrypcji, w przeciwieństwie do dwóch miesięcy oferowanych przy okazji poprzedniej promocji. Na plus zaliczyć jednak należy obecność kilku dodatków - okrętu klasy NX, pakietu mundurów ery Enterprise, a także ośmiogodzinnego XP Boost - komplet warty pokaźną sumę Cryptic Points. A warto zaznaczyć, że wszystkie te bonusy pozostaną dostępne na kontach nawet po przejściu gry na model Free-to-Play.

  Celem otrzymania klucza należy założyć konto w serwisie Alienware Arena, a następnie udać się na stronę promocji i wybrać "Get Key".

  LIBERTO
  Participant
  #100383

  czy jeśli mam aktywne tylko konto testowe z referala to mogę skorzystać z tej promocji?pozdrawiam

  Slawek
  Moderator
  #100384

  Tak, możesz.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.
searchclosebars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram